Spełnione marzenia czyli pomysły na imieninowe niespodzianki

Szukasz nietuzinkowego prezentu na imieniny bliskiej Ci osoby? Nie chcesz podarować jej kolejnego kubka czy też figurki na meble na której będzie się zbierał kurz? Postaw na coś praktycznego a zarazem oryginalnego.
Spraw by prezent, który jej wręczysz był praktyczny albo sprawił, że kolejne marzenie zostanie spełnione. Dalej nie masz pomysłu co podarować z okazji imienin? Przemyśl nasze typy i wybierz prezent zgodny z preferencjami i osobowością obdarowanego.


Postaw na folkowy motyw
Zastanawiasz się nad podarunkiem dla kuzynki, która jest wprost zakochana w motywach folkowych i mogłaby być ubrana w nie od stóp do głów? Nie dziwimy się. Motywy te świetnie wyglądają z każdą stylizacją. Może podarujesz jej bluzę z kapturem lub bez z tym właśnie motywem?

Użyj swojego głosu
A może Twój tata zawsze marzył o tym by nagrać autorski audiobook w profesjonalnym studio nagraniowym? Może to być piosenka lub fragment czytanej książki. Nieważne co nagra, najważniejsze będzie, że w końcu spełni swoje marzenie, a Wszyscy Wasi znajomi będą się zachwycać jego piękną barwą jego głosu. A może masz syna, który przejawia talent muzyczny i chciałabyś pokazać mu jak wygląda profesjonalne studio ? Podaruj mu Voucher dzięki któremu zrealizuje nagranie jakiegoś dziecięcego hitu . Kto wie, może to wstęp do jego wielkiej kariery.

Niech bohaterowie literaccy będą zawsze z Tobą
Twoja dziewczyna zawsze ma w swojej torbie jakieś lektury i często widzisz jak wzrusza się nad losem bohaterów książkowych lub śmieje z ich perypetii? Są takie książki, które czyta wielokrotnie i za każdym razem zachwyca ją w nich coś nowego. Spraw by mogła być nierozłączna ze swoimi ulubionymi postaciami i autorami które będzie miała wypisane nie tylko na sercu , ale i na garderobie.

Imieniny są doskonałą okazją by pokazać jak bardzo zależy nam na drugiej osoby. Aby umilić jej świętowanie warto zadbać o prezent, który sprawi jej radość. Ważne jest by odpowiadała charakterowi i gustom obdarowanemu. Najważniejsza jednak jest nasza obecność w tym dniu i dobre życzenia, które przecież zawsze się spełniają. Wybierz jeden z prezentów proponowanych przez Podaruj Kartę i cieszcie się swoim towarzystwem.

imieninowe-niespodzianki-800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera