Sprawdzone pomysły na prezent dla auto-maniaka

Jeśli w Twoim bliższym lub dalszym otoczeniu jest zakręcony fan czterech kółek, który wprost nie widzi świata poza motoryzacją i to właśnie on będzie świętował swoje kolejne urodziny, to prezent może być tylko jeden. Podaruj mu voucher, który sprawi, że będzie mógł przeznaczyć czas na swoją pasję i doświadczyć nowych emocji związanych ze światem samochodów. Pozwól mu stać się małym chłopcem i wsiąść do wymarzonego auta, albo poczuć adrenalinę jaką niesie ekstremalna jazda. A może masz na uwadze jego bezpieczeństwo na drodze?

Zadbaj o swoje cztery koła
Jeśli wychodzisz z założenia, że przezorny zawsze ubezpieczony i wolisz dmuchać na zimne, zwłaszcza jeśli chodzi o tak istotne kwestie jak bezpieczeństwo Twojego ukochanego, to rozważ prezent, który da Ci pewność, że zminimalizowałaś wszystkie zagrożenia związane z użytkowaniem auta. Jeśli Twój chłopak lub mąż jest na etapie wyboru samochodu, nie pozwól na to, by kupował kota w worku. Nasi specjaliści sprawdzą, czy samochód, który chce nabyć posiada odpowiednie parametry i wyposażenie. A może Twój facet lubi praktyczne prezenty, dlatego wiesz, że najbardziej ucieszy się z vouchera na wymianę opon lub na napełnianie lub odgrzybianie klimatyzacji w samochodzie, dzięki czemu będzie miał pewność, że oddycha czystym powietrzem.

Nie dla niedzielnych kierowców
Twój facet to typowy samiec, który od czasu do czasu lubi poczuć, że żyje? Adrenalina, szybszy puls i co najważniejsze – możliwość sprawdzenia się w niecodziennych okolicznościach. To wszystko zapewnia voucher na jazdę samochodem terenowym z napędem 4×4 koła, który jest stworzony do tego by pokonywać błotniste tereny i niekorzystne ukształtowanie terenu. Każdy facet, choć raz w życiu powinien doświadczyć tego, ile radości niesie jazda terenówką.

Wsiądź do Porsche
Twój ukochany od dziecka marzył o tym, by zobaczyć jak wygląda jazda z perspektywy pasażera Porsche? Na specjalnie przystosowanym torze w Poznaniu, który liczy aż 4100 km, Twój luby będzie mógł doświadczyć tego jak wiele emocji może dać jazda ekskluzywnym i sportowym samochodem. Kupując voucher, to ty decydujesz ile okrążeń pokona i czy usiądzie za kierownicą, czy może na miejscu pasażera. Pokaż mu, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia, a ten mały chłopiec, który ciągle w nim jest, nie będzie posiadał się ze szczęścia.

Jeśli jesteś w związku z auto- maniakiem, dla którego samochody to niemal całe życie, z pewnością starasz się akceptować jego pasję. Pokaż, że cieszysz się, że ma zainteresowania, które sprawiają mu radość i podaruj mu prezent, który z pewnością go ucieszy. Zagwarantuj mu prawdzie emocje i zaproś go na jazdę samochodem terenowym, bądź ekskluzywnym Porsche, albo zatroszcz się o jego bezpieczeństwo i podaruj mu voucher, który sprawi, że jego samochód będzie w pełni sprawny.

prezent-dla-automaniaka_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera