Sprawdzone pomysły na wiosenną randkę

Nareszcie nastał najpiękniejszy miesiąc w roku! Miesiąc, w którym po długiej i przytłaczającej zimie można cieszyć oczy piękną zielenią. Nawet poranki są jakby łatwiejsze gdy budzą nas promienie słońca i śpiew ptaków, a korki w drodze do pracy są dobrą okazją do tego by pomyśleć nad tym, że w życiu nastał czas zmian.
No właśnie. Czujesz motyle w brzuchu, a Twoje serce mocniej bije na dźwięk telefonu? A może Twój apetyt jest ostatnio jakby mniejszy i trudniej Ci się zasypia? Wszystkie symptomy wydają się znajome? Z pewnością to zakochanie więc nie czekaj i zaproś swoją wybrankę na randkę, zanim zrobi to ktoś inny! Nie masz pomysłu? Może zainspiruje Cię któraś z naszych propozycji. Przeczytaj i wybierz coś specjalnie dla niej.

Na słodko
Jak mówi staropolskie przysłowie „przez żołądek do serca”, zabierz swoją ukochaną do krainy słodkiej rozkoszy, proponujemy byście razem zatracili się w świecie czekolady, która przecież nigdy się nie nudzi, a jej smak potrafi sprawić, że każda rozmowa jest słodka. Możesz też przygotować słodką niespodziankę dla Twojej wybranki, miłosny pakiet muffinek, zostanie dostarczone do jej drzwi!

Ugotujcie coś razem
Nic tak nie zbliża pary jak wspólne gotowanie. Warsztaty kulinarne to świetna okazja by pokazać jej, że jeśli zdecyduje się na wspólną przyszłość z Tobą , to może liczyć na Twoją pomoc w kuchni. Oprócz tego, nauczysz się przyrządzać nowe potrawy i będziesz mógł zaimponować jej wyczuciem smaku oraz pokazać, że w powiedzeniu iż mężczyźni są najlepszymi kucharzami tkwi dużo prawdy, a Ty jesteś tego chodzącym dowodem. Świetnym pomysłem na spędzenie czasu we dwoje są również warsztaty degustacji win, na których będziecie mieli okazję zapoznać się z cechami wina, jego pochodzeniem, dostępnymi szczepami i co ważne nauczycie się smakować wino.

wSPAniały relaks – tylko w SPA
Chciałbyś by Twoja partnerka poczuła się przy Tobie jak księżniczka? Każda dama zasługuje na chwilę relaksu i pełnego wypoczynku. A taki jest możliwy tylko w SPA. Czekają tam na Was zabiegi, które odprężą ciało i umysł, a masaże sprawią, że oboje zapomnicie o całym napięciu i będziecie mogli cieszyć się tylko sobą. Czy nie brzmi to jak dobry plan?c

Na SPORTowo!
A może zamiast relaksu w SPA, chciałbyś wykorzystać Wasz czas w sposób bardziej dynamiczny, wyzwalający pokaźne pokłady adrenaliny? Co powiesz na skok na spadochronie i wspólne oglądanie widoków, które zapierają dech w piersiach. Alternatywą dla lot w przestworzach mogą być podwodne głębiny i nauka nurkowania, kto wie może od voucher na kurs nurkowania dla dwojga rozpocznie się wasza wielka, wspólna przygoda na całe życie? Osobom lubiącym twardo stąpać po ziemi proponujemy wspólny trening personalny, wszak nie ma nic lepszego jak wsparcie partnera!

Jak widzisz możliwości masz wiele. Wykorzystaj dobrze czas, który daje wiosna. Spraw aby ta pora roku już na zawsze kojarzyła się jej z Tobą i wywoływała niezapomniane przeżycia na resztę życia.

pomysly-na-wiosenna-randke-800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera