Tanie prezenty na dzień dziecka

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto wszystkich dzieci, warto więc uczcić ten wyjątkowy dzień prezentem, z którego dziecko będzie zadowolone. W czasach, kiedy w sklepach aż roi się od maskotek, samochodzików i gier, wybór odpowiedniego podarunku może okazać się trudny.

Wszystkie zabawki oraz gry są atrakcyjne, przyciągają wzrok kolorami, ceny także są umiarkowane. Jeśli jednak zależy nam, aby nasz prezent był oryginalny i nietuzinkowy, poszukajmy inspiracji w Internecie – tutaj na pewno znajdziemy pomysł na prezent dla każdego dziecka.

Dzieci mają w swoich pokojach mnóstwo maskotek i innych zabawek. Misie i lalki siedzą na półkach i łóżkach dziewczynek, a chłopcy, którzy uwielbiają samochody, także posiadają ich bardzo wiele. Łatwo jest kupić kolejny, ale czy dziecko będzie naprawdę zadowolone z takiego prezentu?

Przeglądając Internet, znajdziemy ciekawe gry, książeczki i inne kreatywne zabawki dla dzieci, które dostarczą im rozrywki i zabawy na długi czas. A może wpadnie nam do głowy pomysł na prezent zupełnie inny, ale naprawdę wyjątkowy?

1. Prezent dla dziewczynki i chłopca – kolorowanki, książeczki edukacyjne, gry planszowe i zestawy kreatywne.
Takie prezenty, chociaż niedrogie, zapewnią dziecku zajęcie na długi czas, jednocześnie pomogą rozwinąć wyobraźnię i samodzielnie stworzyć coś ciekawego.
– Kolorowanki to świetny prezent na Dzień Dziecka. W sklepach online znajdziemy książeczki do kolorowania dla dziewcząt i chłopców, niejednokrotnie z kolorowymi naklejkami do samodzielnego przyklejania. Dzieci lubią kolorować wesołe obrazki, przy okazji uczą się barw, a także ćwiczą koordynację ręki, co przyda się później przy nauce pisania.
– Książeczki edukacyjne, które także możemy ofiarować w prezencie, doskonale zaspokoją dziecięcą ciekawość świata. Pięknie wydane, kolorowe i tanie książki dla dzieci, dostosowane do ich zainteresowań, pozwolą im poznać różne zawody, zwierzęta czy morskie stworzenia. Dzieci chętnie oglądają kolorowe ilustracje, a starsze samodzielnie czytają zawarte w książeczce ciekawostki i wiadomości.
– Zestawy kreatywne pojawiły się w sprzedaży stosunkowo niedawno. Dostępne są także do nabycia w sklepach online z artykułami dla dzieci. Taki zestaw kreatywny pozwala dzieciom samodzielnie tworzyć własne prace plastyczne. Zestawy dostosowane są do płci i wieku dzieci, składają się z pieczątek, szablonów, tuszu i farb. Dzieci z pewnością będą zachwycone takim prezentem.

2. Bony podarunkowe jako prezent na Dzień Dziecka to również doskonałe wyjście z sytuacji. Zdarzyć się przecież może, iż naprawdę nie będziemy potrafili zdecydować się na wybór odpowiedniego podarunku. Taki bon podarunkowy pozwoli rodzicom maluszka wybrać dla dziecka to, czego ono pragnie i potrzebuje. Bon podarunkowy będzie także doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcemy sprawić prezent bardzo małemu dziecku lub noworodkowi. Bony podarunkowe możemy zakupić w wielu sklepach z ubrankami i akcesoriami dla dzieci. Są one ważne przez kilka miesięcy, a więc rodzice maluszka na pewno zdążą w tym czasie wybrać dla niego coś odpowiedniego.

3. Multikino na Dzień Dziecka. Z okazji Dnia Dziecka możemy także zabrać malucha do kina. Multikino z tej okazji proponuje ciekawe filmy familijne dla dzieci, a także gry, zabawy i konkursy z nagrodami dla najmłodszych. Taki Dzień Dziecka w Multikinie trwa przez kilka dni, więc na pewno dobierzesz dla siebie odpowiedni termin. Dzieci będą miały okazję nie tylko obejrzeć ciekawy i wesoły film, lecz także pobawić się w grupie rówieśników.

4. Inne atrakcje. W Dzień Dziecka organizowanych jest wiele specjalnych atrakcji dla dzieci – na przykład Ogród Zoologiczny w Warszawie już od dwóch lat zaprasza maluchy i starsze dzieci na warsztaty animacji komputerowej, a ZOO w Płocku zaprasza wszystkie dzieci niepełnosprawne do zwiedzania ogrodu zoologicznego.

Niezależnie od tego, na co się zdecydujemy i jaki prezent na Dzień Dziecka wybierzemy, musimy pamiętać, że przede wszystkim liczy się pamięć i radość, jaką ten prezent sprawi dziecku. Nie musi być to droga, markowa zabawka, lecz coś, co wywoła uśmiech na dziecięcej twarzyczce.

Tanie prezenty na dzień dziecka

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera