Upominek dla fana ostrej jazdy – voucher na jazdę po torze sportowym

Szukasz prezentu dla pasjonata czterech kółek, który do tej pory sportowe samochody oglądał tylko na okładkach magazynów bądź podczas seansu kultowego filmu Szybcy i wściekli? Spraw by doświadczył tego co czuł Dominic Toretto, który mknął w luksusowym samochodzie przez ulice miasta. Teraz Twój chłopak, brat, lub mąż może zaznać tego samego na sportowym torze w Poznaniu.

Zafunduj mu jazdę sportowym KIA i niech usiądzie w specjalnie wyprofilowanym, kubełkowym fotelu i poczuje moc silnika zarówno na prostej drodze jak i na wymagających okrążeniach. A do wyboru jest wiele opcji. Może usiąść w fotelu pasażera i cieszyć się wiatrem we włosach i niecodziennymi widokami zza przedniej szyby bądź na przykład spróbować swoich sił jako kierowca na torze kartingowym.

A może największym marzeniem obdarowanego było by doświadczyć uroków jazdy w ekskluzywnym Porsche 911 i zobaczyć jak to auto dosłownie płynie po torze! Jest wiele opcji do wyboru: między innymi wyścigowa przygoda, która pozwala na wykonanie aż sześciu okrążeń na torze kartingowym w roli kierowcy, i dwóch okrążeń na torze głównym jako pasażer, a także dwóch okrążeń na torze głównym jako kierowca, w ramach Pakietu Wyścigowa Przygoda. Ciekawym upominkiem może być również voucher na jazdę samochodem którego nazwa już jest zachęcająca – Subaru Impreza, w którym będzie mógł wykonać nawet 8 okrążeń na poznańskim torze.

Pokaż mężczyźnie, który zajmuje szczególne miejsce w Twoim życiu, że marzenia się nie spełniają a marzenia się spełnia. Daj mu poczuć i doświadczyć to o czym marzy, niezależnie czy będzie to rola kierowcy czy pasażera. Te niezwykłe samochody jak Subaru Impreza czy sportowe Porsche lub KIA czekają aż do niego wsiądzie i rozwinie możliwości silnika.

jazda-po-torze-sportowym_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera