Voucher do cukierni – słodkie pogotowie wielkanocne

Niech ta Wielkanoc będzie wyjątkowo magiczna i słodka. Wyczaruj w swoim domu cukiernicze dzieła sztuki i zaskocz rodzinę i przyjaciół finezyjnymi słodkościami. Jak? Za pomocą jednego słodkiego telefonu.

Słodkie pogotowie wielkanocne

Goście są już prawie u Twoich drzwi? Lubisz, kiedy wszystko jest dopięte na ostatni guzik, jednak w tym roku zwyczajnie zabrakło Ci czasu? Polukruj sobie trochę ten świąteczny okres. Pozwól, że w kwestii słodkich wypieków w tym roku wyręczą Cię specjaliści w dziedzinie cukiernictwa. Pyszne praliny od mistrzów czekolady, czy ciasta od najlepszych słodkich fachowców. Wszystko to jest w zasięgu Twojej ręki w te Święta.

Słodkie pogotowie wielkanocne to zupełnie nowa opcja na polskim rynku. To trochę inna cukiernia – inny wymiar słodyczy, bo poza słodyczą na Twoich kubkach smakowych gwarantuje też słodycz metafizyczną, tę psychiczną – błogi spokój, że na stole świątecznym wszystko będzie prezentowało się idealnie. Nie musisz się o nic martwić. Biszkopt za mało puszysty? Spód mazurka zbyt przypieczony? To nie są już Twoje problemy.

Goście w dom, słodkości w dom

Dzięki specjalnemu voucherowi do cukierni baby i mazurki wielkanocne zostaną dostarczone z Twojej ulubionej cukierni prosto pod Twoje drzwi. Właściciel takiego kuponu nie musi obawiać się niespodziewanych gości – zawsze ma do dyspozycji słodkie pogotowie, które w razie potrzeby, wyższej konieczności lub po prostu, kiedy dana osoba będzie miała na to ochotę, dowiezie mazurki wielkanocne, babkę drożdżową – wielkanocną królową czy też box zawierający słodkie upominki wielkanocne dla całej rodziny.

Ile lukru w lukrze?

Pieczenie nie należy do Twoich hobby? Zamów słodkie pogotowie wielkanocne i ozdabianie mazurków wielkanocnych zostaw specjalistom. Osłódź sobie ten świąteczny czas! Twój stół wielkanocny może wyglądać perfekcyjnie. Zaufaj słodkiemu pogotowiu i odbierz swój słodki box wielkanocny. Co czeka na Ciebie w środku? Niespodzianka, niczym świąteczny królik z kapelusza. Kraina fantazji i rozpieszczenia – wszystkie Twoje ulubione ciasteczka i ciasta zapakowane w piękne pudełko prezentowe. Makowiec z masą kajmakową i migdałami oraz piękna baba wielkanocna z rodzynkami. Czekolady i czekoladki. Wszystko to dzięki jednemu voucherowi na dostawę produktów z cukierni. Wystarczy, że na eleganckich paterach wyłożysz baby i babeczki, mazurki i muffiny ze świątecznymi dekoracjami. Alleluja! Wszystko dopięte na ostatni guzik. Jest smacznie, słodko i rodzinnie.

Sprawdź baby i mazurki wielkanocne

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera