Kurs tańca nowoczesnego to świetny pomysł na prezent dla dzieci i nastolatków – pozostaje tylko wybrać: hip-hop, breakdance czy dancehall

Obecnie wiele dzieci w wieku szkolnym uczęszcza na wiele dodatkowych zajęć. Spośród nich wyróżniają się zajęcia taneczne, na które zarówno dzieci jak i młodzież bardzo chętnie uczęszczają. Jeśli więc nie masz pomysłu na prezenty dla młodzieży, a chcesz podarować dziecku czy siostrzeńcowi oryginalny upominek, wręcz mu voucher na kurs tańca nowoczesnego.

Zapewne Twoje dziecko nie raz patrzyło z zachwytem na układy choreograficzne w ulubionych teledyskach. Zapewne też kilkukrotnie słyszałaś: „Mamo, ja też bym chciał tak tańczyć!”. Karta podarunkowa na zajęcia w szkole tańca nowoczesnego pozwoli spełnić marzenia Twojej pociechy. Taniec nowoczesny to mieszanka różnych stylów – od hip-hopu, przez breakdance, po dancehall czy funky jazz. Każdy więc znajdzie tutaj coś dla siebie. Nauka tańca nowoczesnego to nie tylko kroki, ale także – a może przede wszystkim – nauka wyrażania swoich emocji. Nauka hip-hopu, nauka breakdance czy nauka dancehall pozwoli Twojemu dziecku rozwijać zdolności artystyczne, ale także przyczyni się do poprawy koordynacji ruchowej i pamięci ruchowo-tanecznej. Poprzez style tańca nowoczesnego w dzieciach kształtuje się poczucie rytmu.

Vouchery dla dzieci na zajęcia w szkole breakdance to także ćwiczenie umiejętności współpracy z rówieśnikami. Wiadomo przecież, jak ważne jest zgranie w tańcu. Dodatkowo taniec dancehall czy taniec sportowy doda dziecku pewności siebie i pozwoli zabłysnąć na wszelkich imprezach. Do wyboru mamy kilka opcji. Jeśli nasze dziecko mimo wszystko jest wciąż nieśmiałe i woli uczyć się w domu, wybierzmy karnet na lekcje tańca online. Jeśli nasza pociecha uwielbia spędzać czas z rówieśnikami, a dodatkowo chcemy mu zafundować świetne wakacje, możemy wybrać kartę podarunkową na obóz taneczny.

Niezależnie od tego, jaki kurs wybierzemy, pamiętajmy by dostosować go do poziomu dziecka i jego preferencji tanecznych. Taki upominek na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem.

pomysł na prezent dla dzieci hip-hop, breakdance czy dancehall

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera