Warsztaty kulinarne – fajny prezent dla 12-latki

Zbliżają się urodziny Twojego szkraba, a nadal nie masz pomysłu na niezapomniany prezent urodzinowy dla nastolatki? Jeśli od dzieciństwa przejawiała zainteresowanie gastronomią robiąc babki z piasku – to upominek w postaci voucheru na warsztaty kulinarne dla dzieci z całą pewnością pozytywnie ją zaskoczy.

Ciach, ciach, ciach i gotowe!

Wybór wyjątkowych prezentów dla dzieci to niełatwy orzech do zgryzienia. Najnowszy telefon czy kolejny model tabletu nie zrobią na nich takiego wrażenia, jak szkolenie, które może rozwinąć w nich nowe pasje. Kreatywne zabawy kulinarne dla dzieci nauczą je samodzielności i bezpiecznego korzystania z narzędzi kuchennych. Kurs gotowania dla dzieci w Białymstoku jest dostosowany do milusińskich w różnym wieku, ale nie da się ukryć, że najwięcej wyciągną z niego właśnie 10-13latki, które są na tyle duże, by pod okiem instruktora przygotować własne potrawy. Wspaniałe prezenty wcale nie muszą być kosztownym gadżetem na jeden sezon!

Mały Szef Kuchni

Specjalna opcja urodzinowa w szkole gotowania w Białymstoku pozwoli zaprosić do wspólnego pichcenia przyjaciół Twojego dziecka. Razem będą mogli przygotować menu urodzinowe m. in. szaszłyki, babeczki czy zapiekanki i na sam koniec zasiąść do wspólnego biesiadowania. Własnoręcznie ozdobiony tort nigdy nie smakował lepiej! Nie musisz już szukać miejsca na urodzinowa imprezę, wszystko to w ramach voucheru na zajęcia kulinarne dla dzieci.

Na ostrzu noża

Nauka gotowania dla dzieci to fajny prezent dla 12latki ciekawej świata i doświadczeń. Może już niedługo zastąpi Cię w kuchni i zaserwuje własnoręcznie zrobiony obiad? Nie musisz obawiać się o jej bezpieczeństwo albo o to, że sobie nie poradzi – wszystkie narzędzia są atestowane, a poziom kursu dostosowany do wieku uczestników. To by była szczęśliwa i zadowolona jest przecież priorytetem!

Wakacyjne szaleństwo

Idealny prezent dla 12latki już znaleziony, a Ty już zastanawiasz się nad prezentem na dzień dziecka? Szkoły gotowania mają także w ofercie dłuższe kursy wakacyjne, podczas których dzieciaki walczą o tytuł „Mini Master Chefa”. Program jest rozłożony na kilka tygodni, i oprócz gotowania są przewidziane także inne atrakcje. Kurs gotowania na prezent to zawsze dobry pomysł, a dodatkowo zapewnisz swojemu szkrabowi kreatywne zajęcia podczas przerwy wakacyjnej.

Z patelnią jej do twarzy

Zabierz ze sobą aparat i uwiecznij na zdjęciach kuchenne zmagania Twojej pociechy. Album pełen wspomnień z kursu gotowania będzie dodatkowym prezentem dla Twojej 12latki. Jeśli chcesz zapewnić jej dodatkową atrakcję – kup jednolity album bez wzoru, tak by za pomocą naklejek i akcesoriów do zdobień z kuchennym motywem mogła sama zaprojektować swój pamiętnik z nauki gotowania. Może tam również wstawić ulubione przepisy oraz wpisy przyjaciół z kursu.

niezapomniany prezent urodzinowy dla 10-latki

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera