Wymarzony prezent dla nastolatki

W komisjach przyznających nagrody Nobla powinna istnieć oddzielna kapituła, która kiedyś ozłoci tego, który zrozumie potrzeby współczesnej nastolatki. Tego mężczyznę lub kobietę miliony szukających ciekawego prezentu dla córki lub młodszej siostry będą nosić na rękach.

Mimo całego wachlarza pomysłów na nietypowe prezenty i wszystkich śmiesznych gadżetów, jakie można znaleźć w Internecie, niełatwo wybrać fajny prezent nastolatce, która raz po raz funduje nam emocjonalny rollercoaster – cieszy się drobnymi rzeczami jak małe dziecko, by pięć minut później trzasnąć drzwiami z okrzykiem, że nikt jej nie rozumie i nic nie ma sensu.

Warto wtedy wziąć głęboki wdech i uzbroić się w dużo cierpliwości. Niekończące się pochlipywanie z powodu pierwszej nieszczęśliwej miłości przerwać pozytywnym drobiazgiem, jak wsunięcie zwykłego biletu do kina w szczelinę zamkniętych drzwi lub przełknąć swoją rodzicielską dumę i spokojnie porozmawiać o jej wymarzonym tatuażu. W drodze kompromisu może się okazać, że jednorożec na kostce nie jest takim strasznym pomysłem.

Ambitna uczennica z pewnością ucieszy się z kursu języka angielskiego, który może ją doskonale przygotować do matury. A jeśli przy okazji odbywa się latem w Londynie, gdzie będzie mogła spędzić dwa miesiące bez rodziców i jakiegokolwiek nadzoru, będzie przeszczęśliwa. To coś, o czym marzy chyba każda nastolatka, dopóki nie ukończy osiemnastu lat i nie zda sobie sprawy, że wcale nie spieszy jej się do dorosłości.

Jeśli szukacie pomysłu na idealny prezent dla koleżanki z klasy, zorganizujcie jej imprezę niespodziankę lub postawcie na ciekawy foto upominek w postaci poduszki z najfajniejszymi zdjęciami z Instagrama. A osoby ze zdolnościami plastycznymi mogą obdarować kumpelę własnoręcznie wykonanym upominkiem – pomysłów na prezent diy jest teraz w sieci całe mnóstwo.

prezent dla nastolatki

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 3,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera