Pakiet Zapomnienia – dla męża

Bywają takie chwile w życiu każdego mężczyzny, że także i on ma ochotę na chwile zapomnienia, chce się zrelaksować i zapomnieć o stresie. Tym bardziej, gdy dużymi krokami zbliża się ważne wydarzenie w jego życiu, na przykład 30. urodziny. Wyprzedź pragnienia Twojego męża o krok i pokaż mu, że on też ma prawo do czasu spędzonego sam na sam ze sobą. Rozpieść go ofiarowując mu relaks w spa. Salony odnowy biologicznej oferują specjalnie przygotowane pakiety spa dla mężczyzn. Wybierając odpowiednie zabiegi sprawisz, że Twój mąż zapomni na chwilę o całym świecie.

Prezent na 30. urodziny dla męża – zabiegi dla mężczyzn

W męskim świecie często nie ma miejsca na takie przyjemności, jak zabiegi spa. Udowodnij swojemu mężczyźnie, że może na chwilę się zatrzymać, wziąć głęboki oddech, wyciszyć i zrelaksować.

Co może obejmować voucher na prezent dla Twojego męża? Na przykład masaż twarzy, który jest zabiegiem relaksacyjnym i zarazem odżywczym. Rozpoczyna się zwykle od delikatnych ruchów głaszczących, by później przejść do nieco bardziej zdecydowanego ugniatania i zakończyć proces kojącym, delikatnym masażem. Ten zabieg na pewno sprawi, że Twój mąż poczuje ulgę, będzie rozluźniony i przygotowany na więcej doznań.

Pielęgnacja ciała to kolejny sposób na to, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Dzięki trikom takim jak peelingi, oczyszczanie, maski, eliksiry, pielęgnacja stóp i dłoni, jego ciało będzie odżywione, a on sam osiągnie stan głębokiego relaksu. Udowodnij mężowi, że pielęgnacja skóry nie jest przeznaczona wyłącznie dla kobiet. Wręcz przeciwnie – to właśnie mężczyźni, którzy na co dzień zapominają o tym, że ich skóra potrzebuje odpowiedniej opieki, powinni skorzystać z zabiegów przeznaczonych właśnie dla nich.

Ukojenie napięcia

Jeśli chcesz sprawić Twojemu mężowi wyjątkową przyjemność, podaruj mu doznania, jakich być może nigdy nie zaznał. Kapsuła spa, bo o niej mowa, jest doskonałym sposobem na odprężenie i redukcję stresu.

Kapsuła spa stanowi połączenie sauny, parowej, aromaterapii, masażu wibracyjnego, koloroterapii, hydroterapii i promieni podczerwonych. Wszystko to sprawia, że zabiegi wykonywane z jej użyciem dają niesamowite rezultaty. W połączeniu z takimi elementami jak muzyka relaksacyjna, szum morza i zapachy kadzideł, stanowi doskonały sposób na zmniejszenie zmęczenia, redukcję stresu, złagodzenie napięcia mięśniowego, redukcję bólu mięśni, oczyszczenie organizmu czy przyspieszenie metabolizmu. Kapsuła spa zabierze Twojego męża na inną planetę.

Sprawdź zabiegi SPA dla mężczyzn

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera