Nie zapomnij o Dniu Matki – pomysły na powrót do waszych wspólnych chwil

Pamiętacie, jak mniejsza wersja was samych przybiegała do Mamy z każdym znalezionym w trawie owadem? A te wszystkie rysunki, których Mama był pierwszym adresatem? To od Mamy dowiadywaliście się, jacy jesteście. Często słyszeliście takie przymiotniki jak mądry, dobry czy odważny. To Mama sprawiła, że uwierzyliście we własne siły.

W każdej sytuacji, w której czuliście się bezradni, zawsze gdzieś obok była Mama. Nie mieliście żadnych wątpliwości, że w tamtych latach Mama jest była zawsze „naj”. Najmądrzejsza, najpiękniejsza i najodważniejsza. I wciąż tak uważacie, prawda?

Nie macie wrażenia, że w ostatnim czasie uśmiechami obdarzaliście przyjaciół, znajomych, a z Mamą jakoś nie było okazji się pośmiać? Dzielimy naszą uwagę na wszystkich w pracy lub domu, a dla Mamy zostaje tylko cotygodniowy telefon. Czasem zdarzy się nam sięgnąć po słuchawkę jeszcze rzadziej.

Zapominamy o Mamie, aż dostrzegamy w kalendarzu zbliżający się Dzień Matki. Niech to będzie dla nas okazja do zmian. Zamiast rozmowy telefonicznej poświęćmy cały dzień naszym Mamom. Odłóżmy telefony i otwórzmy albumy z zdjęciami, w których Mama uchwyciła nasze dzieciństwo.  Zobaczcie na Podaruj Kartę nasze pomysły na idealny dzień z Mamą.

Powrót do wspólnego gotowania
Pamiętacie, jak spędzaliście długie godziny z Mamą w kuchni? To Mama nauczyła was prawie wszystkich potraw, którymi częstujecie gości we własnych domach. A może w swoich kucharskich zeszytach macie sekretne przepisy od Mamy? Pora na zmianę! Podaruj Mamie voucher na warsztaty kulinarne – oryginalny prezent, który stworzy wam nowe wspomnienia!. To także wspaniały plan na spędzenie czasu we dwoje. Ukończenie warsztatów sprawi, że inaczej spojrzycie na kwestię gotowania i serwowania potraw, a najbliżsi będą pod wrażeniem waszej kulinarnej pomysłowości w kuchni. Wasze rodzinne spotkania nabiorą nowych smaków!

Powrót do wspólnych zakupów
Pamiętacie jeszcze wasze wspólne wypady na ciuchy? Potrafiłyście przejść kilkanaście butików bez spoglądania na zegarek! Zostawiałyście Tatę na kawie, a same ruszałyście na przymiarki. Każda z was wracała z torbami ciuchów. Pora na niecodzienną zmianę!

Zakupy z profesjonalną stylistką to idealnie dobrana stylizacja do typu urody Mamy oraz sylwetki. Razem wyruszą w ekscytującą podróż w poszukiwaniu nowej garderoby, w której bliska Ci osoba poczuje się jak stylowa i pewna siebie gwiazda.  To nie koniec! Stylistka przejrzy szafę i pokaże, jak Mama może zachwycać i zaskakiwać dodatkami. Spotkanie skończy się sesją zdjęciową, która będzie dowodem wspaniałej metamorfozy u Mamy. Podaruj Mamie zmianę na lepsze!

Powrót do wspólnych wyjść do restauracji
Przypomnijcie sobie te dni, gdy uznaliście z Mamą, że nie macie pomysłów na obiad, więc wychodziliście do waszej ulubionej knajpki z kuchnią włoską. Albo tamte leniwe weekendy, gdy postanowiłyście nie wchodzi do kuchni przez cały dzień, po czym wychodziliście na miasto, by zjeść w tamtej nowo otworzonej restauracji. Pora na powrót do wspólnych wyjść na pizzę!

Podaruj Mamie bilet na szaloną podróż kulinarną do Włoch – krainy pizzą i bruschettą płynącej. Voucher stanie się przepustką na niewiarygodny wieczór w restauracji “Czyli Żurawia 45” w samym sercu Warszawy. To miejsce wyjątkowej pizzy – tutaj stajesz się jej współtwórcą. Mama, siadając przy specjalnie zaprojektowanym stole dotykowym, sama decyduje o wyborze każdego składnika. Może skomponować swoją pizzę marzeń – bez stresu i za pomocą atrakcyjnej technologii. W restauracji panuje swobodna atmosfera, więc jest to idealne miejsce na długą rozmowę z Mamą!

nie-zapomnij-o-dniu-matki_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera