5 męskich pomysłów na 10 marca, czyli na Dzień Mężczyzny

Dzień Kobiet nie musi bać się o swoją popularność. 8 marca z każdego zakamarka wychodzą rymowane życzenia, flora w bukietach, bombonierki i taryfa ulgowa dla Pań od Panów. Same przyjemności. Dwa dni później jest już tylko cisza. Dzień Mężczyzn wciąż walczy o uwagę w kalendarzach.

Dzień Mężczyzny łatwo jest przeoczyć. 10 marca w sklepach motoryzacyjnych i sportowych nie pojawiają się wielkie banery o specjalnych propozycjach dla Panów. Na ulicach nie czekają rymowane życzenia i taryfa ulgowa dla od Pań. Jeśli w kalendarzach zostanie zauważony dopisek o święcie mężczyzn, to zaraz zostanie to skwitowane ciętą ripostą. W tym dniu nie dzieje się nic szczególnego. Błąd!

Drodzy Panie, zauważcie Panów! Jeśli Twój mężczyzna pamiętał o podarunku dwa temu, to masz już dobry powód, by nie lekceważyć jego skromnego święta. Jak śpiewał niegdyś wokalista Budki Suflera: „Do tanga trzeba dwojga…”. Na Podaruj Kartę mamy 5 propozycji, które sprawią, że Dzień Mężczyzny będzie oczekiwany każdego roku.

Wyciśnij z faceta wszystkie poty
Mamy zimę, czyli martwy sezon na umawianie się z kumplami na boisku. Przygotuj swojego mężczyznę do sezonu. Trening personalny to czas, w czasie którego jeden trener poświęca czas wyłącznie jednej osobie, wykonując z nią trening, dostosowany do Jego/Jej możliwości psychofizycznych i predyspozycji dnia. Voucher na trening personalny lub pakiet treningów to rozwiązanie dla tych, którzy narzekają na brak ruchu Wybrany przez nich profesjonalny trener nie zrobi za nich całej pracy, ale pokaże jak ćwiczyć, żeby było jak najefektowniej i żeby się nie uszkodzić. I obiecaj, że wpadniesz na chociaż jeden mecz!

Kiedy chcesz naprawdę nieszablonowy scenariusz na Dzień Mężczyzny
Karta podarunkowa na warsztaty degustacji win to doskonały pomysł na upominek dla Pań i Panów lubiących wypić lampkę dobrego tego znanego od wieków trunku. Jak miał w zwyczaju mówić król Edward VII – „wino nie tylko się pija. Wino się wącha, obserwuje, podziwia, smakuje, sączy, delektuje i o winie się mówi” – i właśnie tego można się nauczyć podczas sesji warsztatowej. Wasze wieczory nabiorą zupełnie nowego stylu. Lampka wina może być wstępem do pikantnego scenariusza.

Dzień Mężczyzny z dreszczykiem
Escape room inspirowany kultowym filmem grozy. Mroczny klimat, pomieszczenia pełne tajemnic. Wybierz rozrywkę jedyną w swoim rodzaju – pozostawi wspomnienia na naprawdę długi czas. Waszym zadaniem będzie odnalezienie kasety video z przeklętym filmem i obejrzenie go. Uruchomicie falę mrocznych zdarzeń i pozostanie Wam jedynie godzina, aby wydostać się z pokoju i przerwać ten koszmar. Wszystko odbędzie się w ciemnościach. Po wyjściu pozostaje Wam już tylko uspokoić emocje.

Dzień mężczyzny z nostalgią

Osobom parających się motoryzacyjnymi perełkami z pewnością spodoba się voucher na przejazd Ogórkiem, Maluchem lub dużym Fiatem. Sentymentalna podróż samochodem z PRL będzie doskonałym wspomnieniem dzieciństwa. Uwaga, upominek może spowodować, że obdarowana osoba uroni kilka łez wzruszenia 😉

Nasze propozycje

Dzień Mężczyzny z wysoką prędkością
Masz wrażenie, że na polskich drogach co chwile stoi radar, a przy większej prędkości zaraz pojawia się dziura w drodze? Spełnij marzenie swojego rajdowca, niech wyszaleje się pod okiem profesjonalistów (czyli bezpiecznie!). Jeśli dla niego super samochody są czymś, czemu ciężko mu się oprzeć, to właśnie znalazłaś perfekcyjny prezent na Dzień Mężczyzny! Jeżeli chcesz, aby Twój ukochany fan dobrych samochodów poczuł adrenalinę na najwyższym poziomie, to posadź w sportowym BMW. Taki samochód, w dobrze wyposażonej wersji, oferuje niebywałą frajdę z jazdy, o którą coraz trudniej w dzisiejszej motoryzacji.

Dzień Mężczyzny bez liczenia kalorii
Dobry burger to odpowiedź na wszystko. Twój mężczyzna przeżywa ostatnio stresujący czas w pracy? Nie masz czasu na długie przesiadywanie w kuchni? A może chcesz zabrać swojego faceta na niezobowiązującą randkę? Wybierz voucher na iście amerykańską ucztę. Nic tak nie poprawia nastroju jak dobre jedzenie w doborowym towarzystwie. Spraw swojemu facetowi prawdziwe burgerowe szaleństwo. Spontaniczna wyżerkę (z dostawą do domu lub w restauracji) bez wyrzutów sumienia i liczonych kalorii. Bez obaw o plamy na ciuchach.

pomysly-na-dzien-mezczyzny

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera