11 rocznica ślubu. Co kupić na prezent?

Czas leci nieubłaganie, a wy nadal razem? Gratulacje! Jeśli udało Wam się w szczęściu i nieszczęściu dobrnąć do jedenastej rocznicy ślubu, pomyślcie jak uczcić ten wyjątkowy dzień i nie zapomnijcie o niezwykłych prezentach z tej okazji. A jeśli nic nie przychodzi Wam do głowy, oto kilka propozycji od nas – możecie z nich skorzystać, a może posłużą jako inspiracja.

Prezent na 11 rocznicę ślubu dla żony

Bądź kreatywny i zamiast kupować w sklepie kolejne kwiaty czy ciastko, jakich wszędzie do wyboru do koloru, to podaruj żonie wyjątkowy i oryginalny prezent na jedenastą rocznicę ślubu. Taki prezent stanowi na przykład voucher na pakiet zawierający tradycyjne wypieki na bazie mąki pszennej, a także bukiet świeżych kwiatów dodatkowo. Możesz zamówić taki prezent wraz z dostawą! Taka miła niespodzianka z samego rana to naprawdę świetna sprawa, a Ty rozkochasz w sobie swoją żonę na nowo!

Jeśli wiesz, że to nie jest odpowiedni prezent dla Twojej drugiej połówki, a zapewne to wiesz, skoro to już 11 rocznica ślubu, to może przypadnie Ci do gustu kolejna nasza propozycja. Voucher na sesję fotograficzną portretową dla kobiety, oferowany przez profesjonalną firmę fotograficzną to z pewnością dobry pomysł na podarunek. Jest to absolutnie wyjątkowy, a także niezwykle kreatywny upominek dla żony. Dzięki niemu będzie mogła poczuć się gwiazda filmowa, a dodatkowo dostanie taką pamiątkę po jedenastej rocznicy ślubu, której długo nie zapomni! Możesz być pewien, że wręczając jej taki upominek, sprawisz jej ogromną radość.

11 rocznica ślubu – prezent dla męża

Coś pożytecznego. Wiesz, że Twój mąż pasjonuje się motoryzacją? Macie stary samochód, o który dba jak o dziecko? A może niedawno kupiliście całkiem nowe auto, jeszcze pachnące salonem samochodowym? W takim razie nie wahaj się i podaruj swojej ukochanej drugiej połówce voucher na przegląd samochodu “sprawdźmy, co masz w środku”. Taki upominek to na pewno świetny pomysł na prezent z okazji jedenastej rocznicy dla męża, który jest fanem motoryzacji.

Jeśli jednak szukasz czegoś nieco bardziej dla niego, co pozwoli mu zadbać nie o Wasze auto, ale o siebie samego, to co powiesz na wizytę w SPA? Wiele firm oferuje między innymi vouchery kwotowe na dowolne pakiety. Zatem, dzięki takiemu voucherowi, Twój mąż wreszcie będzie mógł należycie odpocząć, oddając się swoim ulubionym zabiegom. Dodatkowo możesz do niego dołączyć, co pozwoli Ci nie tylko zregenerować siły, ale będziecie mieli również okazję spędzić trochę więcej czasu wspólnie z okazji 11 rocznicy ślubu.

Jednak cokolwiek będziecie chcieli sobie sprezentować, pamiętajcie, aby ten wyjątkowy dzień, jakim jest właśnie jedenasta rocznica ślubu, spędzić razem. Wybierzcie się wspólnie na spacer, obejrzyjcie coś, a nawet pomilczcie razem – to bowiem niesamowicie zbliża do siebie dwoje ludzi, a także pozwala odpocząć oraz zwolnić nieco tempo życia, choć na chwilę.

prezent na jedenastą rocznicę ślubu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera