Ekstremalny prezent na 40 urodziny dla męża

Twój ślubny obchodzi niebawem 40- ste urodziny, i choć to jeszcze ciut za wcześnie na kryzys wieku średniego, aż chce się zanucić słynny tekst: „Czterdzieści lat minęło, jak jeden dzień”. Z pewnością chciałabyś osłodzić mu właśnie ten dzień, w którym pojawi się czwórka z przodu, już teraz pomyśl nad prezentem, który pokaże mu, że wciąż dla Ciebie jest tym samym facetem, co w dniu w którym się poznaliście.

Podwodna przygoda
Spraw by Twój mąż mógł doświadczyć czegoś nowego i podaruj mu możliwość doświadczenia emocji związanych z życiem w głębinach, a może nurkowanie stanie się jego nową pasją. Doświadczeni nurkowie wprowadzą Twojego Partnera w tajniki nurkowego świata, zapoznają go z profesjonalnym sprzętem i zaserwują garść wiedzy z tego zakresu. Dzięki voucherowi będzie miał okazję spróbowania swoich sił i zanurkowania na odpowiednio przygotowanym akwenie. Mega emocje gwarantowane!

Nasze propozycje

Tylko dla twardzieli
40- ste urodziny to doskonała okazja ku temu by sprawdzić czy testosteron wciąż utrzymuje się na tym samym poziomie co kiedyś, a najlepszym sposobem, by Twój facet mógł przekonać się o swojej sile, jest wysłanie go na kurs survivalowy, podczas którego stanie oko w oko z czekającymi go sprawnościowymi i logistycznymi wyzwaniami. Bieganie z pełnym ekwipunkiem, rozłożenie namiotu i noc w lesie, rozpalenie ogniska – to tylko niektóre zadania, które będą do wykonania.

Nasze propozycje

Doświadcz co to znaczy prawdziwa jazda
Każdy facet kocha wyzwania, szczególnie te, którym musi sprostać jako kierowca. Podaruj mu voucher na prawdziwą jazdę w terenie, która pozwoli mu wykazać się swoimi umiejętnościami za kierownicą samochodu terenowego. Strome wzniesienia, piach, błoto, woda – wszystkie te przeszkody będzie musiał pokonać obdarowany. Zadanie z pewnością do łatwych nie będzie należało, o czym już wkrótce będzie miał się okazję przekonać.

Nasze propozycje

Wznieś się w powietrze
Warto aby 40-ste urodziny były momentem, kiedy można spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Dlatego idealnym rozwiązaniem będzie voucher na wybrany lot termiczny lub widokowy, który sprawi, że Twój luby dosłownie rozwinie skrzydła.

Nasze propozycje

Czy naprawdę się odważysz?
Jeśli Twój facet kocha adrenalinę, to na pewno ucieszy się z możliwości wykonania skoku spadochronowego lub z przejażdżki szybkim i ekskluzywnym samochodem, które do tej pory oglądał tylko w filmach akcji. Strach, przerażenie, następnie niedowierzanie i radość – voucher na wybraną aktywność z pewnością przyniesie huśtawkę uczuć, a jubilat na długo zapamięta ten niezwykły prezent.

Puls zawsze pod kontrolą
Warto kontrolować swoje zdrowie zwłaszcza podczas ekstremalnych doświadczeń. Smartwatch nie tylko poinformuje Twojego faceta, o godzinie i przypomni mu, że już pora wrócić do domu, ale także zmierzy jego puls by mógł dostosować swoją aktywność do aktualnych parametrów swojego organizmu

Czterdzieste urodziny to ważny moment w życiu każdego faceta, jednak należy pamiętać, że wiek to tylko liczba i tak naprawdę w życiu liczy się tylko to co jest na zawsze czyli rodzina. Pokaż swojemu facetowi, że kochasz go przecież tak samo jak wtedy gdy miał 20 lat i że dalej jest dla Ciebie męski jak wtedy gdy się poznaliście, co udowodnisz wręczając mu ekstremalny prezent od Podaruj Kartę.

40-urodziny_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera