Słońce świeci nad nami – czyli letnie prezenty na aktywnie spędzony czas

Piękna aura sprzyja układaniu wspólnych planów na nadchodzący letni czas. Gorące słońce, szum morskich fal, a może odpoczynek w górach? Na pewno warto rozważyć te propozycje, ale co zrobić gdy macie tylko kilka dni wolnego? Pamiętaj, że liczy się nie ilość, a jakość, dlatego już dzisiaj zadbaj o to by to był niezapomniany czas w trakcie, którego nie tylko odpoczniecie, ale i lepiej się poznacie poprzez wspólną rozrywkę. Nie masz pomysłu co zrobić by to naprawdę był czas, do którego jeszcze długo będziecie wracać? Podaruj Kartę przychodzi z pomocą:

Tylko mnie poproś do tańca
Ona zawsze marzyła o tym byście w gronie znajomych uchodzili za parę rodem z Dirty Dancing, by cały parkiet na dyskotekach czy weselach należał do Was? Niestety… jest problem – nigdy nie potrafiłeś tańczyć. Jednak nic straconego! Zrób jej prezent i zafunduj Wam kurs tańca, a zobaczysz, że będziecie brylować na parkiecie.

We dwoje
Dawno nie byliście na żadnym wspólnym wyjeździe? Brakuje Ci kontaktu z naturą połączoną z regeneracyjnymi zabiegami, które pozwolą się zrelaksować i nabrać siły na kolejne wyzwania. Wyjazd do SPA sprawi, że zapomnicie o szarej rzeczywistości i doświadczycie błogiego relaksu.

Miłość zatrzymana w kadrze
Ten najpiękniejszy dla Was dzień zbliża się wielkimi krokami i choć cieszysz się, że niebawem będziecie małżeństwem to chciałbyś sprawić swojej przyszłej żonie niespodziankę i sprawić by zachowała ten cudowny czas narzeczeństwa w swojej pamięci? Podaruj jej voucher na sesję narzeczeńską lub we dwoje i spraw by czas stanął w miejscu.

Nic tak nie łączy ludzi jak wspólnie spędzony czas. Tylko wtedy zakochani mają okazję się poznać i stworzyć wspomnienia, które będą spajać ich związek jeszcze przez długie lata. Małżeństwa również doskonale wiedzą o tym, że nic tak nie ożywia relacji jak wspólny wyjazd czy nowe wyzwania, z którymi się mierzą. Jednak najważniejsza jest obecność i bliskość tej drugiej osoby, wszak nic nie zastąpi rozmowy czy okazanej czułości. Z pewnością pomysły na prezent od Podaruj Kartę sprawią, że staniecie się dla siebie jeszcze bliżsi niż dotychczas.

pomysly-na-spedzenie-letniego-czasu800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera