Pomysł na prezent first minute dla Młodej Pary – nauka pierwszego tańca

Pierwszy taniec weselny to coś, co spędza sen z powiek każdej Młodej Pary, najczęściej zaraz po wpadce w kościele. Trzeba uważać, żeby się nie potknąć, nie wspominając o lukach w pamięci, w czasie gdy układ taneczny zaczyna żyć swoim własnym życiem. Co zrobić, by tego uniknąć? Pomóc może instruktor tańca, którego znajdziemy w trybie first minute w szkole tańca.

Pierwsze kroki w stronę studio

Coraz częściej pierwszy taniec ćwiczymy właśnie w studio tańca. Wszelkiego rodzaju warsztaty taneczne są wybierane tuż przed ślubem przez pary, jednak zdarza się, że tylko jeden z partnerów udaje się na kurs tańca. Ogromnym plusem takiego rozwiązania jest podniesienie umiejętności tanecznych do tego stopnia, że żaden taniec towarzyski nie będzie nam straszny. Nauka tańca bowiem przyda nam się nie tylko na weselu. Zajęcia taneczne w pojedynkę wymuszają jednak znalezienie odpowiedniej osoby – partnera do tańca. Bardzo często niestety jest to bardzo trudne zadanie, ponieważ większość chętnych paruje się, zanim pojawią się w szkole tańca, dlatego zalecamy pierwsze kroki taneczne stawiać z przyszłym mężem, który będzie naszym partnerem do tańca podczas pierwszego tańca weselnego.

Zaskocz swoich gości

Wybranie się na kurs nawet na chwilę przed ślubem jest możliwe do zrealizowania w każdej szkole tańca towarzyskiego – pomoże nam to uniknąć wpadek i zabłysnąć na weselu. Na kurs tańca warto jednak udać się dużo wcześniej – około pół roku przed ceremonią zaślubin – ponieważ dobre warsztaty zwykle trwają właśnie około pół roku. Zdarza się, szczególnie jeśli ograniczymy się do konkretnego stylu, że kurs tańca towarzyskiego może trwać tylko 3 miesiące. Wszystko zależy również od umiejętności, z którymi startujemy i na jakim poziomie chcemy naukę tańca zakończyć.
Nie dziwi nikogo fakt, że młodzi ludzie nie mają czasu na systematyczne zajęcia, dlatego coraz więcej szkół tańca wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i posiada w ofercie naukę pierwszego tańca bez wnikania w tajniki walca/tanga itd. Lekcja tańca odbywa się o umówionej godzinie, a instruktor tańca skupia się tylko na jednej parze, pomagając ułożyć dostosowany do możliwości pary układ taneczny. Tak zwany taniec użytkowy jest najbardziej praktyczną formą przygotowania do pierwszego tańca weselnego.

Prezent typu first minute pozwala dostosować formę zajęć do planu dnia pary. Oryginalny prezent, jakim jest zaproszenie na kurs tańca sprawi, że przyszła Młoda Para zabłyśnie podczas pierwszego tańca i oczaruje wszystkich gości. Kto wie, może przyszła Młoda Para odkryje w sobie wspólną pasję, którą zdecyduje się kontynuować po ślubie?

Zobacz pierwszy taniec

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera