Pomysł na rocznicę ślubu dla męża

Odpowiedź na pytanie co kupić mężowi na rocznicę ślubu powinnyśmy mieć w głowie na długo przed samym wydarzeniem, tak by nie musieć kupować na tzw. last minute. Szczególnie, że zgodnie z powiedzeniem, najtrudniej jest wybrać właśnie prezent dla mężczyzny. Każda kobieta wie, jak ciężko jest trafić w męski gust, bo nie każdy facet musi ociekać testosteronem i myśleć jedynie w kategoriach jaskiniowca.

Jedynym ułatwieniem może być to, że szukamy pomysłu na prezent na rocznicę ślubu dla własnego męża, którego przecież znamy doskonale lub przynajmniej tak się nam wydaje.

Jeśli w głowie plączą nam się chaotyczne myśli o tym, co kupić mężowi na rocznicę, to wystarczy zdać się na intuicję i przypomnieć sobie pasje i upodobania ukochanego, nawet te, które nam się średnio podobają. Świetnym prezentem na pierwszą rocznicę ślubu dla męża, oczywiście oprócz życzeń z okazji jubileuszu, może być karta podarunkowa uprawniająca do zakupu geek boxa. Niech wie, że nie musi tracić kontaktu ze swoim wewnętrznym dzieckiem i przez drugą połówkę został zaakceptowany ze wszystkimi swymi dziwactwami.

Prezent dla mężczyzny nieco starszego i z większym stażem w małżeństwie wymaga trochę większych starań – pomysł na prezent dla męża na 10 rocznicę ślubu powinien być naprawdę przemyślany Takiemu już trochę bardziej statecznemu mężowi pasować będzie elegancki gadżet jak zegarek czy przenośna ładowarka do telefonu. Z pewnością nie obrazi się również, kiedy otrzyma karnet na siłownię, który pozwoli mu utrzymać świetną formę mimo upływających lat.

Mężczyzna w każdym wieku może potrzebować więcej adrenaliny, by poczuć że jego życie nie ogranicza się do biurka w pracy i drzemki na kanapie w domu, dlatego prezent dla męża z okazji rocznicy ślubu w postaci wymarzonej broni sportowej wraz z voucherem na strzelnicę pozwoli mu się poczuć stuprocentowym facetem. Trzeba jedynie na moment wyłączyć swój tryb kobiecej zapobiegliwości i powiedzieć sobie, że przecież „nic mu się nie stanie”.

pomysł na rocznicę ślubu dla męża

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera