Miłość Ci wszystko wybaczy – czyli pomysły na prezent na przeprosiny

Zapomniałeś o jej urodzinach albo zbyt wylewnie komplementowałeś urodę Waszej wspólnej koleżanki w jej towarzystwie? Mimo próśb, wybrałeś piwo z kolegami zamiast pójścia na imieniny „mamusi’’, albo zamiast na wspólne wakacje wszystkie oszczędności wydałeś na nową konsolę Xbox One z zestawem gier? Przykłady można mnożyć i mnożyć. Będziesz musiał jednak odpokutować swoją winę i trochę się postarać aby udobruchać ukochaną. Nie wiesz jak to zrobić? Posłuchaj rad teamu Podaruj Kartę – dzięki naszym voucherom niejeden kobiecy foch odszedł w niepamięć!

Gotowanie dla każdego
Twoja ukochana zawsze marzyła o tym, by udoskonalić swoje umiejętności kulinarne i zachwycić smakiem nowych potraw przyjaciół i rodzinę? Jednak nigdy nie brała udziału w żadnym kursie kulinarnym? Czas to zmienić. Podaruj jej voucher na wybrane warsztaty kulinarne, a już nigdy nie powiesz, że zupa była za słona.

Dla mola książkowego
Twoja dziewczyna uwielbia literaturę do tego stopnia, że klasyki czyta po kilka razy do roku i za każdym razem odnajduje w tych lekturach coś nowego? Jej postawa stanowi zaprzeczenie tezie, że Polacy czytają tylko ulotki, a ona sama posiada pokaźną biblioteczkę książek. Podaruj jej więc literackie gadżety i spraw by nawet dodatki, które będzie nosić informowały otoczenie, że oto idzie przed nimi prawdziwa książkoholiczka.


Rajski pobyt

A może zdajesz sobie sprawę z tego, że waga Twoich win jest na tyle duża, że prezenty rzeczowe nie wystarczą i jedyne po pomoże Ci się zrehabilitować to zabranie swojej ukochanej na romantyczny wyjazd podczas, którego zapomni o tym co było złe i wybaczy Ci wszystko. Ciesz się z nią odpoczynkiem w luksusowym SPA i oboje wróćcie wypoczęci i zrelaksowani.

W prawdziwym związku zdarzają się kłótnie i nieporozumienia. To znak, że wciąż Wam na sobie zależy, a między Wami ciągle jest chemia. Jednak czasem bywa tak, że jedna ze stron czuje się urażona i ta druga musi przeprosić i zażegnać konflikt. Nic tak nie trafia w serce kobiety jak prezenty niespodzianki. Dlatego wybierz coś z naszej listy, kup bukiet czerwonych róż, a zobaczysz, że między Wami znowu będzie jak dawniej.

pomysly-na-prezent-na-przeprosiny_800-600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera