Praktyczny prezent na chrzciny

Posiadasz zaproszenie na chrzciny, ale kupno prezentu stanowi dla Ciebie duże wyzwanie? Pamiętaj, że chrzciny to wyjątkowy dzień w życiu każdego rodzica, mimo że dla ciebie, jako gościa może być to jedna z kolejnych rodzinnych spotkań.

Postaraj się pokazać z jak najlepszej strony i pojawić z właściwym prezentem. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na praktyczny prezent na chrzciny, z których bez wahania możesz czerpać inspirację.

Coś dla małego ciałka
Podaruj maluchowi kosz wypełniony po brzegi przeróżnymi kosmetykami do pielęgnacji ciała. Taki prezent na pewno będzie mile widziany, zwłaszcza, że tego typu rzeczy do tanich nie należą.

Bon podarunkowy do sklepu dziecięcego
Zamiast zachodzić w głowę, jaki kolor ubranka, lub jaki rozmiar wybrać albo przebierać w dużej ilości kolorowych zabawek, podaruj rodzicom bon podarunkowy do sklepu z artykułami dziecięcymi. Zaoszczędzisz dzięki temu wiele czasu i nerwów, a młodym rodzicom prezent pozwoli trochę zaszaleć i kupić to, czego dziecko w danym momencie potrzebuje.

Na chłodne dni
Praktycznym prezentem na chrzciny, będzie śpiwór z uniwersalnymi mocowaniami, dzięki czemu pasuje on do każdego wózka. Taki prezent idealnie sprawdzi się w chłodne wieczory, podczas spacerów.

Elektryczna niania czyli idealny prezent na chrzciny
Prezent niezwykle praktyczny i ułatwiający życie. Elektryczna niania została wyposażona w czujnik oddechu. Taki upominek wart zapewne kilkaset złotych, z pewnością ułatwi życie młodym rodzicom. Dzięki niani ze spokojem będą mogli poświęcić się codziennym domowym obowiązkom, nie sprawdzając co 5 minut, jak czuje się ich maluch.

Dodatki
Kupując praktyczny prezent na chrzciny dla malucha, nie zapomnij dołączyć do niego kartki z życzeniami lub innego, symbolicznego i niedrogiego prezentu. Może to być Biblia w wersji dziecięcej z dedykacją w środku, pudełko czekoladek, aby zgodnie z przesądem osłodzić życie malucha lub bukiet wykonany z dziecięcych skarpetek. Pamiętaj również o tym, aby prezent elegancko zapakować w odpowiedniej wielkości pudełko i przewiązać piękną kokardą. Pozostaw po sobie nie tylko praktyczne, ale także dobre wrażenie.

Mamy nadzieję, iż powyższe propozycje będą inspirujące, a problem z pomysłem na praktyczny prezent na chrzciny zniknie.

Praktyczny prezent na chrzciny

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera