PREZENT ŚMIECHU SZEFOWEJ WARTY

Nie od dziś wiadomo, że śmiech to zdrowie. Pozwala on nie tylko na chwilę wytchnienia czy inne spojrzenie na rzeczywistość, ale przede wszystkim „uzdrawia” atmosferę i pomaga w rozwoju pozytywnych relacji międzyludzkich. Prawdziwym szczęściem jest więc sytuacja, w której możemy cieszyć się nim także w miejscu pracy.

Pracodawczyni posiadająca dystans do siebie oraz duże poczucie humoru to swoisty skarb. Warto to docenić przygotowując śmieszny prezent dla naszej szefowej. Taki upominek nie musi być wszakże bezużyteczny (któż z nas, nie dostał kiedyś niepotrzebnego „zabawnego bubla”, z którego nigdy nie skorzysta!).

Współczesne technologie dają bardzo duże pole do popisu naszej wyobraźni. Jednym z przykładów jest możliwość osobistego zaprojektowania kalendarza ściennego. Opatrzony zabawnymi zdjęciami pracowników, notatkami-sugestiami (np. „Święto Podwyżki dla Marka – zapamiętać!!!”) będzie doskonałym sposobem na wywołanie uśmiechu każdego dnia. Innym ciekawym rozwiązaniem na pewno okaże się „kubek szefowej” (możemy tutaj skorzystać z gotowej oferty, bądź zaprojektować własny nadruk). Tekst na naczyniu nie musi jednak odnosić się bezpośrednio do stanowiska naszej adresatki. W asortymencie sklepowym bez problemu powinniśmy odnaleźć takie, które zawierają humorystyczne komplementy (np. „Kubek super-babki” itp.).

Standardowe i nieco banalne wiązanki kwiatów łatwo z kolei zastąpić okazałym bukietem, skonstruowanym ze słodyczy – lizaków bądź kolorowych żelek. Łakocie możemy także zapakować, najlepiej wraz z alkoholem, do „Pudełka kryzysowego” lub wręczyć jako „zestaw pierwszej pomocy”.

W roli humorystycznego prezentu świetnie sprawdzają się ponadto wszystkie przedmioty stworzone od początku przez nas. Takim pomysłem może być nagranie przez pracowników autorskiej piosenki „pochwalnej” w profesjonalnym studiu nagrań (im śmieszniejsze słowa/bardziej nieprofesjonalne wykonanie tym lepiej!) albo napisanie i opatrzenie własnymi rysunkami zabawnej bajki – np. „O dobrej szefowej”/”Szefowej, która znajduje klucz do serca”. Taką historyjkę możemy później „wydać” w formie książeczki, korzystając z oferty jednej z wielu firm, wykonujących podobne usługi.

W zależności od upodobań naszej pracodawczyni istnieją różnorodne formy tego podarku (jeśli wiemy, że np. nie lubi ona gotować, możemy zebrać od każdego współpracownika po jednym prostym przepisie, a potem wydać je jako książkę kucharską „Gotuj z…”).

Dobrym pomysłem wydaje się także zakup wszelkiego rodzaju gadżetów antystresowych, takich jak kolorowanki dla dorosłych, które warto opatrzyć jakimś komicznym komentarzem.

Bez względu na to, jaki upominek wybierzemy, naszym „kluczem do sukcesu” będzie nie tyle sam przedmiot, ile sposób jego wręczenia. Liczy się kreatywność i odwaga – poczucie humoru i umiejętność przełamania stereotypów z pewnością zagwarantują uśmiech na twarzy obdarowanej!

PREZENT ŚMIECHU SZEFOWEJ WARTY

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera