Upominek dla szefowej

podpowiadamy co kupić szefowej, żeby upominki były trafione

 

Dalej nie wiesz, co kupić szefowej?

Sprawdź jeszcze kilka pomysłów, na upominki dla szefowej

Każda kobieta uwielbia być obdarowywana. Uwielbia dostawać bez okazji kwiaty lub czekoladki. Nawet ciepły uśmiech i miłe słowa, na przykład w dniu jej urodzin, będą dla niej czymś niesamowicie miłym. Nie liczy się dla niej, co kupisz. Ważny jest gest i pamięć. Czasem zapominamy o tej prostej czynności, jak wręczenie upominku dla szefowej. A przecież sprawianie komuś radości i poprawianie mu humoru prowadzi do bliższych relacji i zacieśniania więzi.

Najłatwiej wybrać podarunek dla osoby bliskiej, czyli żony, córki, mamy czy babci. Nie będziemy mieli też problemu ze znalezieniem czegoś odpowiedniego dla bliskiej koleżanki oraz przyjaciółki. Znamy te kobiety, wiemy co lubią i co sprawia im radość. Zadanie jest trudniejsze, gdy próbujemy dokonać wyboru prezentu w przypadku kogoś nam obcego. Jest to nie lada wyzwanie, które wymaga przemyślenia. Ważne jest, by zwrócić uwagę na to, co to za okazja. Inny będzie prezent na imieniny, a inni z okazji dziesięciolecia współpracy.

 

Szukasz oryginalnego upominku dla szefowej?

Podpowiadamy co kupić szefowej

Co kupić szefowej, gdy mowa o imprezie formalnej, związanej z pracą? Dajmy na to: przyjęcie firmowe wydane po to, by uczcić ważną okazję w życiu naszej szefowej. W pierwszej chwili zastanawiamy się, co wybrać, aby się nie wygłupić i nie „podpaść”. Nie wiemy, czy podarek powinien być spersonalizowany (jeśli znamy jakieś prywatne zainteresowania przełożonej), czy raczej pozostać w sferze formalnej. Uniwersalnym rozwiązaniem będzie kosz z upominkami, jednak jest to pomysł nudny i sztampowy. Prezent firmowy to nie tylko formalność, możemy przez niego wyrazić wdzięczność za dobrą współpracę i okazać ciepło. W końcu każda szefowa też jest kimś takim jak my! Można pokusić się o coś, co pozwoli na zrelaksowanie się, chociażby voucher na wyjazd do kurortu. Jest to opcja dość droga, więc sprawdzi się wtedy, gdy cały zespół pracowników złoży się na taki upominek dla szefowej. A może dzień w spa? To da naszej szefowej chwilę wytchnienia i zapomnienia o wszelkich obowiązkach. W tym przypadku prezent możesz zafundować sam i nie nadwyręży on twojego portfela!

Jak widać, nie musisz się głowić co kupić szefowej. Wystarczą dobre chęci, a pomysł sam wpadnie do głowy! Nie musisz znać szefowej jak własnej przyjaciółki, by kupić jej coś, co sprawi jej radość. Każda kobieta ucieszy się z wyżej wymienionych podarunków i miłych słów.

Zapisz się do newslettera