Słodkich świąt!

Z czym najbardziej kojarzą Wam się święta? Z pewnością niektórzy z Was na samą myśl o świątecznej atmosferze czują zapach pierników, cynamonu, pomarańczy czy goździków. Słodko-korzenne zapachy przywołują wspomnienia z dzieciństwa. Czasy, kiedy wspólnie z babciami piekliśmy pyszne ciasteczka i pierniki. Słodkie aromaty otulały niemal każdy kąt w domu. Kto nie chciałby powrócić do tych wspomnień?

Na szczęście jest szansa, by zapachy z dzieciństwa powróciły. Szukacie pomysłu na prezent świąteczny dla rodziców? A może interesuje Was prezent na święta dla żony czy dziecka? Zapewniamy, że bez słodyczy się nie obędzie!

Słodkie upominki – obowiązkowo pod choinką!

Jeśli chodzi o prezenty na Mikołajki czy na gwiazdkę, niemal zawsze w paczuszce musi się znaleźć coś słodkiego. To już taka nasza mała tradycja. Standardowo więc dajemy bliskim różne słodycze pod choinkę – a to jakieś czekoladowe mikołaje czy dzwoneczki, a to słodkie sopelki czy czekoladę. Nawet paczki na Mikołaja w szkole, które otrzymywaliśmy jako dzieci i które nasze dzieci teraz dostają, zawierają coś słodkiego. I słodycze to również pierwsza rzecz, która znika zaraz po otwarciu paczki. Jeśli nie wiesz, co na prezent świąteczny kupić dziecku czy żonie, postaw na kartę podarunkową do dobrej cukierni. Słodki upominek sprawdza się w każdej sytuacji i możemy go podarować dosłownie każdemu – dziewczynie, dziecku, mężowi czy rodzicom. W końcu nie bez powodu niektórzy twierdzą, że nie ufają osobom, które nie lubią słodkości! Fajnie więc dołączyć voucher pod choinkę zamiast standardowego Mikołaja czy innych figurek z czekolady (i sprawdzić, czy warto komuś zaufać 😊).

Słodycze na prezent – spersonalizowany podarunek!

Pewnie niektórzy zastanawiają się, jak w ogóle można spersonalizować słodki prezent. Przede wszystkim warto zauważyć, że już karta podarunkowa na święta sama w sobie może być spersonalizowana. W końcu sami możemy wykreować życzenia, które się na niej znajdą i wybrać eleganckie opakowanie. No i rzecz najważniejsza – słodkie babeczki czy ciasteczka, które wybierzemy, mogą być dowolnie ozdobione przez artystę-cukiernika. A to oznacza, że może się na nich znaleźć wszystko. Serduszka – jeśli słodki upominek to prezent na święta dla kobiety – albo motyw piłki nożnej czy siłowni – jeśli to prezent gwiazdkowy dla mężczyzny. Oczywiście standardowe ozdoby świąteczne typu gwiazdki czy choinki jak najbardziej wchodzą w grę.

Co więcej, takie bony podarunkowe na święta możemy zrealizować w dowolnym momencie. Jeśli chcemy, możemy od razu zamówić słodkie pogotowie, które pojawi się u naszych bliskich w określonym przez nas terminie. Ale wybór możemy pozostawić również osobie obdarowanej. Być może dostawa słodkości przyda jej się w Sylwestra albo w jakiś samotny wieczór. Wówczas słodkości mogą skutecznie poprawić humor!

Jeśli wciąż nie macie pomysłu na prezent na święta Bożego Narodzenia, voucher na słodycze lub słodkie pogotowie z pewnością będzie trafionym upominkiem! Podarujcie im odrobinę słodkiej magii w te święta.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera