Wyjątkowe prezenty na 20 urodziny dla niej i dla niego

Dwudzieste urodziny to może nie aż tak symboliczna granica dorosłości, jak ukończenie lat osiemnastu, jednak równie ważna, a może nawet ważniejsza. Wchodzi się wtedy w nowy etap życia związany ze studiami, pierwszą pracą i próbami założenia bardziej trwałego związku. Właśnie ze względu na to prezent na 20 urodziny powinien nie tylko się podobać, ale też odzwierciedlać klimat tego wyjątkowego dnia.

Nie oznacza to jednak, że atmosfera ma być pompatyczna lub wręcz sztywna. Bez sensu jest zastanawianie się, jaki poważny prezent kupić dla dziewczyny na urodziny, jeśli do tej pory była najbardziej żartobliwą osobą w towarzystwie. Śmieszna kartka urodzinowa dołączona do fajnego prezentu jeszcze nikomu nigdy nie zaszkodziła. Natomiast kreatywny prezent dla 20-latki jak zakupy ze stylistką to świetny pomysł na to, co kupić dziewczynie na urodziny – nie tylko swojej własnej ukochanej, ale też na przykład dobrej przyjaciółce.

Drobny upominek też niekoniecznie musi pochodzić z najwyższej półki. Fajny prezent dla chłopaka na urodziny można sprawić bez znacznego nadszarpnięcia budżetu, jedynie wkładając nieco wysiłku i zwyczajnie wymyślając oryginalne życzenia urodzinowe w postaci koszulek ze śmiesznym nadrukiem noszonych przez całą paczkę znajomych. Można uzbierać całą jedenastkę i ustawić jubilata jako kapitana w koszulce piłkarskiej jego ulubionej drużyny.

Pomysłów na prezent z pewnością nie zabraknie, dopóki będziemy mieć Internet. Dwudziestoletni student pierwszego roku, dorabiający weekendami jako kelner, na pewno bardzo ucieszy się z vouchera na kurs baristy. Za ladą czeka go nieco większy zarobek niż na sali, a podczas imprez ze znajomymi będzie miał okazję popisać się przed towarzystwem. Jest to jedna z możliwości dla zagubionych w prezentowym gąszczu bliskich, którzy nie wiedzą, co kupić chłopakowi na prezent na 20 urodziny.

Wyjątkowe prezenty na 20 urodziny dla niej i dla niego

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera