Zajączek Wielkanocny nie tylko dla Małych, czyli pomysły na wielkanocne prezenty dla Dużych

Zgoda, nie jesteś już małą dziewczynką, ale przecież święty Mikołaj jeszcze nie tak dawno pojawił się w twoim domu, prawda? W takim razie dlaczego zajączek wielkanocny miałby być gorszym? Nieważne, że w twoim domu nigdy nie było zwyczaju obdarowywania się upominkami w pierwszą niedzielę po wiosennej pełni księżyca.. Nie istnieje żadna przeszkoda, by wprowadzić nowy, fajny zwyczaj!

 

Dorośli też mogą w Zajączka Wielkanocnego!
Nie ma co ukrywać, że ta tradycja powstała z myślą o obdarowywaniu dzieci słodkościami i drobiazgami. W Boże Narodzenie najmłodsi z niecierpliwością oczekiwali na moment, gdy będą mogły poszukać prezentów pod choinką. W Wielkanoc stoją jednak przed trudniejszym zadaniem – muszą odnaleźć swoje upominki pochowane po całym domu lub ogrodzie. Obecnie coraz częściej  dorośli podłączają się do zabawy w szukanie prezentów. Prezenty nabrały większego rozmachu i nie ma w tym nic złego!

 

Nawiąż do wiosny w prezentach!
Prezenty na Wielkanoc nie mają żadnych ograniczeń, ale warto jednak pamiętać, że Wielkanoc z miejsca kojarzy się z nowym życiem, czyli…wiosną! Wśród najpopularniejszych propozycji prezentowych znajdują się  kosze słodyczy lub dobrych alkoholi. Nie brakuje pomysłów z wesołymi gadżetami – koszulki lub kuchenne fartuchy. Nie zapominajmy o dołączeniu nieodzownego w tym okresie czekoladowego zająca i słodkich jajek. Jeśli chcemy nawiązać do rozkwitającej natury o tej porze roku, to trafionym prezentem będą zabiegi dla ciała! Nie zaszkodzi dołączyć do zaproszeń bukietów tulipanów.

 

Zamień prezenty w przeżycia!
Dla każdej z Pań atrakcyjnym pomysłem na wielkanocny upominek będzie możliwość wejścia w wiosnę z nową garderobą lub całkowitą odmianą w swoim wyglądzie! Takie prezenty tylko na Podaruj Kartę! Otwarty na dialog specjalista od stylowego ubioru lub wyglądu pomoże wybrać bliskiej Ci osobie ubrania i dodatki kosmetyczne, które wydobędą z niej naturalne piękno. Dobór garderoby z analizą kolorystyczną, lub kosmetyków, podkreślający zalety i ukrywający mankamenty sylwetki, z pomocą naszego specjalisty będzie bajecznie łatwy. Ważna dla Ciebie osoba poczuje, jak w oka mgnieniu zamienia się z szarej myszki w efektownego łabędzia. Co ważne, stylista przeprowadzi z nią niezwykle ważną rozmowę – liczy się przecież to, w czym ona będzie się najlepiej czuła!

wielkanoc-2-2000x1500

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera