19 rocznica ślubu. Pomysły na prezenty dla żony i dla męża

Czas leci nieubłaganie, a wy nadal razem? Gratulacje! Jeśli udało wam się w szczęściu i nieszczęściu dobrnąć do dziewiętnastej rocznicy ślubu, pomyślcie jak uczcić ten wyjątkowy dzień i nie zapomnijcie o niezwykłym prezencie dla swojego współmałżonka. Jeśli nic nie przychodzi wam do głowy, oto kilka propozycji od nas – możecie z nich skorzystać, a może posłużą wam jako inspiracja.

Prezenty dla żony na 19 rocznicę związku

Remont. Kobiety lubią zadbane wnętrza, a i po 19 latach małżeństwa wasze cztery kąty na pewno potrzebują odświeżenia. Zaplanuj zatem remont i w dzień rocznicy ślubu wręcz swojej ukochanej połówce pomarańczy voucher na remont domu. Taki niespodziewany prezent to gwarancja twojego sukcesu.

Biżuteria. Rzadko która kobieta nie cieszy się z otrzymanej biżuterii. Kupienie np. pierścionka, bransoletki, zegarka, kolczyków, czy łańcuszka z wisiorkiem może być zatem strzałem w dziesiątkę. Jeśli nie jesteś pewien, czego brak twojej żonie, podpytaj! Zrób to tak, aby nie zorientowała się, co planujesz.

Coś drobnego, co zawsze ucieszy. Kwiaty, czekoladki, a nawet butelka dobrego wina to drobne upominki, które zawsze są w cenie i ucieszą chyba każdą kobietę. Nie zapomnij również o życzeniach, możesz wykonać kartkę własnego pomysłu i umieścić na niej słowa, które płyną prosto z serca.

Masaż stóp. Odrobina luksu nie zaszkodzi nikomu. Wręcz swojej ukochanej voucher na masaż stóp i pozwól jej się zrelaksować i odstresować, a później zabierz ją do waszej ulubionej restauracji i spędźcie miło ten wieczór.

Prezenty dla męża

Niespodzianka dla męża. Zaskocz swojego ukochanego i podaruj mu coś, czego się nie spodziewa. Poranny masaż tuż po przebudzeniu, kawa ze śniadaniem do łóżka, a na poduszce zostaw liścik z romantyczną notką: „Kocham, niespodzianka wieczorem”. To sprawi, że będzie myślał o tobie cały dzień i z niecierpliwością czekał na rocznicowy wieczór.

Zestaw do majsterkowania. Jeśli masz w domu złotą rączkę, to masz więcej szczęścia niż myślisz. Takiemu facetowi należy się komplet nowych narzędzi w eleganckiej skrzynce. Dodatkowo taki prezent możesz spersonalizować, prosząc o wyrycie życzeń i imienia ukochanego np. Dla ukochanego… z okazji naszej 19 rocznicy ślubu.

Coś użytecznego. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego mężczyzny. Jak? Postaraj się, aby czuł się bezpiecznie za kierownicą. Możesz sprezentować mu nawigację, aby podczas długich podróży zawsze mógł znaleźć drogę do domu. Super pomysłem będzie też zestaw słuchawkowy, dzięki któremu uniknie on nie tylko mandatu, ale również będzie mógł prowadzić samochód i odebrać od ciebie telefon.

Skromnie nie oznacza źle. Pamiętaj, że twój mężczyzna nie musi być obdarowywany drogimi prezentami, ważne, abyś pamiętała, że w taki dzień jak wasza rocznica ślubu i on chce poczuć się wyjątkowo. Czasami skromny upominek, jak pudełko czekoladek, karta z życzeniami czy całus wystarczą, mężczyźni nie są tak wymagający jak kobiety.

Sprawdź prezent na 19 rocznicę ślubu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera