Niespodzianka dla faceta, który żyje intensywnie. Podaruj mu pełen troski bon na przegląd stanu zdrowia

Szukasz pomysłu na niespodziankę dla Twojej drugiej połówki? Nie jesteś sama, każdy stał kiedyś przed takim dylematem! Voucher podarowany z miłości może okazać się świetnym rozwiązaniem zwłaszcza, jeśli masz mało czasu na wybór prezentu.

XXI wiek stał się dla mężczyzn czasem wyzwań. Stres, towarzyszący na każdym kroku jest niewidzialnym wrogiem, który powoli pustoszy zdrowie zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Wyścig szczurów oraz pragnienie bycia najlepszym ma swoje konsekwencje. W takiej sytuacji skorzystaj z naszych oryginalnych pomysłów na prezent dla chłopaka, które sprawią, że zadba on o swoje zdrowie. W ramach idealnego prezentu na urodziny dla męża, chłopaka, taty czy po prostu mężczyzny bliskiego sercu, proponujemy bon na kompleksowe badania profilaktyczne stanu zdrowia w prywatnym centrum medycznym, które pozwolą na dokładny screening stanu zdrowia.

W ZDROWYM CIELE ZDROWY ZUCH
Podczas jednorazowej wizyty u lekarza zostanie przeprowadzony dokładny wywiad dotyczący stylu życia ukochanego i pod tym kątem zostaną przeprowadzone kompleksowe badania stanu zdrowia. W szybki i prosty sposób zadbacie o to, co jest jednym z filarów życia – zdrowie. Badania profilaktyczne, takie jak sprawdzenie poziomu cholesterolu lub glukozy we krwi, rentgen czy usg mogą zapobiec rozwojowi niebezpiecznych chorób cywilizacyjnych, na przykład cukrzycy, nowotworom lub nadciśnieniu. Pozwolą również na takie działania prewencyjne jak ustalenie diety lub rehabilitacja. Opieka medyczna jest jednym z ważniejszych aspektów życia człowieka, a zaniedbanie go może doprowadzić do katastrofalnych efektów w przyszłości. Czy może być bardziej troskliwy prezent, np. na 40 urodziny dla męża, kiedy to zaczyna się wiek ryzyka zachorowań na choroby układu tętniczego?

NIESPODZIANKA DLA FACETA CZYLI ZDROWIE JEST SEXY
Na pewno wiele z was zauważyło niepokojące symptomy dotyczące zdrowia waszych kochanych mężczyzn. Palenie papierosów, nadmierne picie alkoholu i kawy, w pewnym momencie zwróci się przeciwko nim, a przecież lepiej przeciwdziałać niż leczyć. Może po wizycie w centrum medycznym druga połówka zorientuje się, że lepiej prowadzić nieco zdrowszy tryb życia bowiem każdy, nawet mały krok w kierunku zdrowia jest ważny!

ZDROWY TEAM
Jeśli chcesz dodać upominkowi uroku, bon na przegląd stanu zdrowia możesz zapakować w gustowne pudełko z wygrawerowanym imieniem ukochanego. Dodaj liścik, pachnący twoimi perfumami, w którym napiszesz ile dla ciebie znaczy i elegancki prezent dla mężczyzny gotowy! Niech poczuje się dopieszczony i doceniony. Jeśli nie chcesz, by twój mężczyzna był skrępowany, możesz wykupić bon także dla siebie!

żywiołowa niespodzianka lda niego

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 głosów, średnio: 4,90 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera