Idealne prezenty pod choinkę – Gdańsk

Pochodzisz  z Gdańska? A może tegoroczne Święta Bożego Narodzenia spędzisz nad morzem i szukasz prezentu dla swoich bliskich? Najlepiej, żeby był to prezent, który obdarowane osoby mogą wykorzystać w miejscu swojego zamieszkania i by realnie odpowiadał im potrzebom. Przecież chyba nikt nie ucieszy się z dziesiątego kubka i drugiej pary wełnianych skarpet o niezbyt trafnym kolorze. Aby domownicy dobrze wspominali tegoroczne Święta i  swoich gości, prezenty muszą być trafione i jeszcze długo przywoływać na myśl bożonarodzeniowe wspomnienia. Dlatego zespół Podaruj Kartę przygotował dla Ciebie zestawienie oryginalnych prezentowych voucherów, które można zrealizować w pięknym Gdańsku. Jesteśmy pewni, że prezent na pewno trafi w gust obdarowanego i razem spędzicie cudowny czas.

Dla miłośników literatury
Nie od dziś wiadomo, jak ważną rolę w rozwoju człowieka odgrywa czytanie. Częste sięganie po książki rozwija i ubogaca słownictwo, a także pobudza wyobraźnię i kreatywne myślenie. Nie mówiąc już o adrenalinie jaką dostarcza dobra literacka pozycja, a nie zapominajmy o tym, że przecież ten kto czyta żyje jakby kilka razy. Dlatego jeśli masz w rodzinie miłośnika literatury to z pewnością ucieszy się z gadżetów związanych ze swoim ulubionym bohaterem. Podaruj mu więc torbę, koszulkę lub bluzę, która jest związana z jego ulubionym autorem i niech cała ulica dowie się, że jest na przykład wielkim miłośnikiem twórczości Kinga albo Prusa.

Nasze propozycje

Fotografie o jakich marzysz
Sesja fotograficzna to dobry prezent niemal na każdą okazję. Szczególnie w Święta kiedy w końcu możemy spędzić czas z bliską osobą, zdarza nam się myśleć o tym, że miło by było spojrzeć na zdjęcia i przypomnieć sobie to co już za nami. Dlatego jeśli szukasz prezentu dla prawdziwej kobiety z klasą to podaruj jej voucher na sesję portretową, która wydobędzie z niej cały wdzięk i sprawi, że poczuje się jak prawdziwa gwiazda. A może chcesz sprawić trochę radości narzeczonym? Jeśli tak to podaruj im voucher na fantastyczną sesję zdjęciową we dwoje, niech po latach spojrzą na zdjęcia i przypomną sobie wszystkie powody dla których są razem. Masz w swojej rodzinie prawdziwego tygrysa biznesu? Zaproś go na sesję zdjęciową, której efekty będzie mógł wykorzystać w promowaniu swojej firmy. Wiadomo przecież, że wizerunek szefa wpływa na wiarygodność organizacji. Niech więc pokaże się klientom z jak najlepszej strony.

Wymarzone cztery kąty
Prezent, który niesie w sobie dużo radości, musi być przede wszystkim praktyczny i odpowiadać na potrzeby obdarowanego. Dlatego jeśli wiesz, że Twoi bliscy są na etapie remontu lub przeprowadzki, pomóż im stworzyć dom marzeń. W jaki sposób? Niech projektem ich idealnego wnętrza zajmą się architekci, którzy są na bieżąco ze wszystkimi trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami, które sprawiają, że domownicy po prostu chcą wracać do swojego domu. Niech wspólnie stworzą to najważniejsze miejsce na ziemi dla każdego człowieka.

Nasze propozycje

Pokaż swoim bliskim jak bardzo są dla Ciebie ważni i niech zobaczą jak dobrze znasz ich potrzeby. Podaruj im prezenty, o których marzą, a te Święta z pewnością będą wyjątkowe i pełne wzruszeń. Spędźcie razem niezwykły czas i cieszcie się swoimi prezentami. Najlepsze życzenia świąteczne składa zespół Podaruj Kartę.

idealne-prezenty-pod-choinke-gdansk_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera