Pakiet Sensualnych Doznań – dla żony na rocznicę ślubu

Przypomnij sobie dzień, w którym Ty i Twoja ukochana żona stanęliście na ślubnym kobiercu i przysięgliście sobie miłość po wsze czasy. Piękne wspomnienia, prawda? Warto je pielęgnować i rok w rok przypominać sobie, jak wspaniale, że Wasze drogi się połączyły. Zastanawiasz się, jak zaskoczyć żonę na rocznicę ślubu? Podaruj jej pakiet pełen niematerialnych przyjemności – wypoczynek w spa. Czekają tam na nią sensualne doznania, które sprawią, że jej zmysły zostaną pobudzone, a żona wróci do Ciebie z nową energią, szczęśliwa i zrelaksowana.

Prezent dla żony na rocznicę ślubu – pobudź jej zmysły

Voucher do spa może okazać się przepustką do krainy rozkoszy, z której Twoja żona wróci naładowana pozytywną energią. Jeśli zastanawiasz się, czy takie miejsca jak salon odnowy biologicznej lub salon masażu mogą zaoferować Twojej żonie niezapomniane atrakcje, być może nie słyszałeś jeszcze o czymś takim, jak masaż tantryczny i warsztaty, w których możecie uczestniczyć razem.

Tantra to wywodząca się z hinduizmu filozofia, której osią jest rozwój duchowy. Masaż tantryczny polega na sprawianiu przyjemności, energetyzowaniu ciała. Dzięki temu masażowi Twoja żona przejdzie od stanu głębokiej relaksacji do seksualnego pobudzenia. Nie musisz się obawiać – możecie razem wziąć udział w warsztatach masażu tantrycznego i wspólnie przenieść się na inny poziom doznań duchowych i fizycznych. Muzyka relaksacyjna do masażu wzmacnia przeżycia.

Metamorfoza ciała i ducha

Doskonały prezent na rocznicę ślubu to też voucher do spa, dzięki któremu Twoja żona przejdzie prawdziwą metamorfozę. Pielęgnacja twarzy, zabiegi relaksacyjne, zabiegi keratynowe na włosy, manicure i makijaż to wspaniałe prezenty, dzięki którym Twoja żona poczuje się, jak w dniu Waszego ślubu. Będzie mogła skupić się przez chwilę tylko na sobie, a metamorfoza fizyczna sprawi, że znacznie poprawi się też jej samopoczucie.

Jeśli chcesz, aby Twoja żona mogła długo wspominać ten wyjątkowy czas spędzony w spa, podaruj jej w prezencie także kilka akcesoriów, z których będzie mogła korzystać w domu. Mogą to być na przykład olejki eteryczne użyte podczas zabiegów. W buteleczkach takich olejków może być ukryty zapach lawendy, drzewa sandałowego, jaśminu, pomarańczy i wiele innych aromatów.

Takie prezenty na pewno sprawią, że Twoja żona poczuje się jak w raju i będzie wiedziała, jak ważna jest dla Ciebie. Zastanów się, co lubi, jakie zapachy ją urzekają, czego brakuje jej na co dzień. Pamiętaj, że trafione prezenty cieszą podwójnie.

Sprawdź jak zaskoczyć żonę na rocznicę ślubu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera