Oryginalne prezenty na 40 urodziny

Niektórzy mówią, że życie zaczyna się po 40-stce. Jest to więc odpowiednia pora, by zafundować swoim znajomym na 40 urodziny niezapomniane przeżycia. Często zdarza nam się kupować śmieszne prezenty na 40 urodziny czy gadżety na 40 urodziny. Co jednak, jeśli chcemy wykazać się odrobiną oryginalności?

Z pomocą przychodzą vouchery na szereg rozrywek, które spokojnie możemy podarować jako oryginalny prezent na 40 urodziny. Jeśli zastanawiacie się, z jakich upominków ucieszy się każdy, przedstawiamy Wam kilka pomysłów na 40 urodziny. Dzięki nim podarujecie swoim bliskim fantastyczną i zarazem oryginalną niespodziankę na 40 urodziny.

Oryginalny prezent na 40 urodziny dla niego

Z pewnością prezent na 40 urodziny dla mężczyzny powinien być dostosowany do jego zainteresowań. Każdy facet o czymś marzy. Co kupić na 40 urodziny mężczyźnie?
a. Kurs fotografii. Sprawdzi się zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, by mogli doskonalić swoje umiejętności. Idealny prezent na 40 urodziny dla męża, przyjaciela czy brata.
b. Strzelnica. Wymarzony prezent dla tych, którzy chcą się poczuć jak prawdziwy mężczyzna.
c. Survival. Można by rzec, że to oryginalny prezent na 40 urodziny. Zwłaszcza dla twardzieli, którzy chcą udowodnić, że potrafią przetrwać nawet w trudnych warunkach.

Oryginalny prezent na 40 urodziny dla niej

Oczywiście obowiązkowy będzie bukiet na 40 urodziny. Kobiety uwielbiają dostawać kwiaty. Ale czasem powinniśmy się trochę postarać, zwłaszcza, jeśli kupujemy prezent na 40 urodziny dla żony.
a. Masaż gorącymi kamieniami. Każda kobieta marzy czasem o odrobinie relaksu. Taki prezent na 40-stkę na pewno się sprawdzi.
b. Biżuteria. Uniwersalny upominek, jeśli nie wiemy, jaki oryginalny prezent na 40 urodziny podarować naszej przyjaciółce czy siostrze. Spróbujmy się chociaż dowiedzieć, czy woli złoto czy srebro.
c. Skok ze spadochronem. Jeśli nie wiecie, co kupić na 40 urodziny kobiecie, która jest szalona i uwielbia adrenalinę, taki prezent na pewno będzie idealny.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym inspiracjom już wiecie, co kupić na 40 urodziny swoim bliskim i znajomym.

Oryginalne prezenty na 40 urodziny

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 głosów, średnio: 4,25 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera