Pomysł na prezent- niespodziankę od babci dla wnuczki

Od dłuższego czasu jesteś na etapie poszukiwań prezentu dla wnuczki, a zupełnie nie orientujesz się w trendach, które rządzą światem młodszego pokolenia? Jednak nie chcesz dopuścić do tego by prezent był nietrafiony, bo przecież wnuczka zaliczyła właśnie swój pierwszy rok na studiach i należy jej się od życia trochę przyjemności. Dlatego to musi być coś co zadowoli młodą dziewczynę. Damska część ekipy Podaruj Kartę przychodzi z pomocą.

Zadbane dłonie
Dłonie są wizytówką każdej kobiety, dlatego tak wiele uwagi poświęcamy temu by były one delikatne, a paznokcie zachwycały swoją stylizacją. Podaruj więc wnuczce voucher, dzięki któremu jej dłonie i stopy będą po prostu piękne.

Nasze propozycje

To człowiek tworzy metamorfozy
Czasem trzeba coś zmienić. Zafunduj wnuczce prawdziwy eksperyment i sprawdź czy ma w sobie odwagę by diametralnie zmienić swoją fryzurę lub wymienić zawartość garderoby. Efekt może przerosnąć Wasze oczekiwania.

Makijaż marzeń
Dobry makijaż to podstawa jeśli chodzi o wielkie wyjścia. Twoją wnuczkę czeka ważna dla niej uroczystość, a może po prostu chciałabyś spełnić jej marzenie i sprawić by to ona poznała tajniki sztuki profesjonalnego wizażu dzięki, którym będzie wyglądała zjawiskowo każdego dnia?

Nasze propozycje


Zatańcz ze mną

Chcesz aby Twoja najmłodsza wnuczka pokochała taniec? A może lada moment stanie ona na ślubnym kobiercu i chcesz sprawić by goście oniemieli na widok pierwszego tańca? A może po prostu chciałaby rozwinąć swoje umiejętności na parkiecie? Oto vouchery dzięki, którym pewnym krokiem będzie poruszała się po parkiecie.

Nasze propozycje


Relaks z koleżanką

Chcesz zapewnić jej niesamowity czas z najlepszą przyjaciółką? Postaw na relaksujący pobyt w Spa, dzięki któremu obie dziewczyny będą mogły poplotkować i prawdziwie odpocząć od zgiełku codzienności.

Najlepsze prezenty to te, których obdarowany się ani trochę nie spodziewa. Spraw radość ukochanej wnuczce i podaruj jej jeden z rekomendowanych przez nas voucherów dzięki, którym będzie mogła odpocząć i odkryć w sobie nowe talenty. Mieć taką babcię jak Ty to prawdziwy skarb!

preznet-dla-wnuczki_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera