Pomysły na prezenty ślubne od rodziny i przyjaciół – pomoc w organizacji wesela

Dzień zawarcia małżeństwa jest zazwyczaj najpiękniejszym i największym wydarzeniem w życiu młodych ludzi. Przygotowania do ślubu nie są jednak już tak piękne. Wręcz przeciwnie – zdarza się, że są pełne stresu i napięcia – na przykład, kiedy okazuje się, że na tydzień przed ślubem w wynajętej sali weselnej wybuchł pożar, na zaproszeniach ślubnych zamiast Ola wydrukowane jest Ula, a kwiaty nie dotrą na ślub o czasie, ponieważ do kwiaciarni nie dostarczono róż, tylko goździki. W takich momentach z pomocą przychodzą przyjaciele i bliscy.

Ci którzy cierpią na chroniczny brak pomysłu na prezent, mogą łatwo znaleźć rozwiązanie swego problemu, będąc jednocześnie pomocnymi w przygotowaniach do ślubu. Najlepsza przyjaciółka łatwo wesprze przyszłą pannę młodą, kupując jej voucher na usługi profesjonalnego wedding plannera, który pomoże w chwilach, kiedy wszystkie dotychczasowe plany się sypią i podpowie jak zorganizować wymarzony ślub. Tak doświadczona osoba może pomóc na przykład w wynegocjowaniu atrakcyjnej ceny na wynajem domu weselnego i uściśleniu konkretnej wizji dekoracji ślubnych, w przygotowaniu pełnej listy prezentów ślubnych lub rozwianiu wątpliwości, czy lepszy będzie zespół na wesele, czy wystarczy jedynie dobrze przygotowany DJ.

Aby pan młody nie szukał w amoku jakiejś wycieczki last minute, jego świadek wraz z kolegami mogą go odciążyć, kupując młodej parze wymarzony prezent w postaci vouchera na podróż poślubną w miejsce, gdzie zakochani zawsze chcieli pojechać. Będzie to także idealny sposób na spędzenie miesiąca miodowego.

Żaden ślub jak z bajki nie może się odbyć bez idealnie wyglądającej panny młodej. Dla niektórych kobiet to najważniejsza kreacja, jaką w życiu założą. Dlatego fajnym prezentem ślubnym, na przykład od rodziców, może być voucher na zakup sukni ślubnej. Na pewno taki kupon pomoże w doborze tej wyśnionej kreacji i panna młoda będzie olśniewać w drodze do ołtarza.

Pierwszy taniec podczas zabawy weselnej jest prawie tak istotny, jak sam ślub. Na przykładowej liście prezentów ślubnych może znaleźć się również voucher na naukę tańca – oczywiście warto go podarować przynajmniej na kilka tygodni przed ślubem, zanim młoda para po raz pierwszy postawi stopy na parkiecie podczas wesela. Z takiego prezentu na ślub ucieszy się zwłaszcza przyszła panna młoda – nabierze pewności, że partner nie podepcze jej nóg, ani nie pomyli kroków podczas tego najważniejszego tańca.

Pomysły na prezenty ślubne od rodziny i przyjaciół – pomoc w organizacji wesela

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera