Prezent na 40 urodziny dla siostry

Wybierając prezent na 40 urodziny dla siostry jesteśmy o krok do przodu od innych obdarowujących. Kto inny, jak nie rodzeństwo, wspólnie dorastając spędzał ze sobą dużo czasu, często dzieląc pokój przez lata, znając wszystkie swoje sekrety? Czy to wieź między bratem i siostrą, czy między siostrami – na pewno jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.

Kiedy stajemy przed wyborem prezentu na 40 urodziny dla siostry, decyzja nie jest łatwa i oczywista. W końcu tak ważną rocznicę trzeba wyjątkowo uczcić, a co za tym idzie podarunek także musi być oryginalny i ponadprzeciętny. Na początku warto ustalić jakiej kategorii prezentów poszukujemy. Czy siostra najbardziej ucieszy się z prezentu związanego z jej hobby czy z praktycznego gadżetu do mieszkania? Dla każdego, kto zastanawia się co na 40 urodziny dla siostry będzie najbardziej odpowiednie, poniżej klika propozycji:

1. Zegar z ramkami na zdjęcia. Prezent zarazem praktyczny i sentymentalny. Umieść w ramkach wasze wspólne zdjęcia, na których solenizantka ma kolejno 10, 20, 30 i 40 lat. Zaskoczenie będzie murowane a każde spojrzenie jubilatki na zegar obudzi miłe wspomnienia.

2. Spraw sobie i siostrze koszulki z nadrukiem „super siostra”, „super brat”. Podkreślcie waszą więź na imprezie urodzinowej wspólnym lookiem.

3. Każda kobieta zasługuje na odrobinę luksusu i relaksu. Doskonałym pomysłem dla ciągle zabieganej i zapracowanej siostry będzie voucher do spa. Zabiegi relaksacyjne, masaże i maseczki, odpoczynek jacuzzi i saunie zregeneruje jubilatkę i z pewnością wprawi w dobry nastrój.

4. Skorzystajcie z możliwości spędzenia czasu tylko we dwoje. Wspólny wypad do teatru, sesja zdjęciowa czy degustacja win i warsztaty z profesjonalnym sommelierem na pewno odświeżą waszą więź.

5. Dla miłośników klasycznych i sprawdzonych rozwiązań również znajdzie się kilka wartych uwagi propozycji: srebrny, podręczny atomizer do perfum z możliwością wygrawerowania imienia, stylowa szkatułka na biżuterię, np. w stylu retro bądź skórzany portfel (koniecznie pamiętajcie o wrzuceniu symbolicznie monety na szczęście).

6. Jeśli siostra lubi gotować i dużo czasu spędza w kuchni, można pokusić się o innowacyjne gadżety kuchenne, które nie tylko ułatwią przygotowywanie potraw, ale także urozmaicą wystrój pomieszczenia. Wśród wielu ciekawych przyrządów znajdziemy m. in zabawne stemple do tostów, domową maszynkę do produkcji popcornu, waty cukrowej lub lodów, urządzenie do wypieku muffinek czy zestaw kubeczków przypominający Krzywą Wieżę w Pizie.

Każdy prezent na 40 urodziny dla siostry, który zostanie podarowany ze szczerymi intencjami, będzie idealnym wyborem. Sukces zależy tylko i wyłącznie od inwencji twórczej. Najważniejsza jest pamięć i wspólne uczczenie wyjątkowej okazji jaką są 40-ste urodziny.

Prezent na 40 urodziny dla siostry

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 głosów, średnio: 4,67 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera