Prezent na rocznicę związku dla chłopaka

Aby wybrać oryginalny prezent na rocznicę związku dla chłopaka, często trzeba trochę pogłówkować, i zrobić przegląd Internetu, katalogów sklepowych czy po prostu popytać. Szczególnie jest to trudne zadanie, kiedy dziewczyna staje po raz pierwszy przed takim dylematem, i jeszcze dokładnie nie zna swojego wybranka. Później może być równie pod górkę…, bo przecież to facet, a im czasem tak trudno dogodzić. Dlatego też przygotowaliśmy kilka ciekawych podpowiedzi na prezent na rocznicę związku dla mężczyzny.

Prezent na 1 rocznicę związku dla chłopaka powinien być dobrze przemyślany. Warto przed zakupem troszkę go podpytać i przeprowadzić małe śledztwo wśród znajomych. Dobrym rozwiązaniem będzie zawsze upominek spersonalizowany, czyli różne przedmioty z grawerunkiem, zdjęciem czy wzorem – dedykowane specjalnie dla niego. Może to być poduszka, kubek, czy zdjęcie w ramce – oczywiście elegancko zapakowane. Taki prezent na pierwszą rocznicę związku powinien przynieść chłopakowi sporo radości.

Prezent na drugą rocznicę związku dla niego, jest już trochę łatwiej wybrać. Ciekawym pomysłem będzie zakup bokserek w wymyślne wzory czy śmieszne napisy, plus koszulka do spania, równie oryginalna (czytaj – zabawna). Do tego prezentu pasowałaby płyta z ulubioną muzyką chłopaka, z dołączonym podpisem na tekturowym pudełku, np.: „muzyka na dobry sen”.

Chyba każdy facet lubi jakieś elektroniczne gadżety i nowoczesne, innowacyjne zdobycze techniki. Nie trzeba wydawać fortuny, aby kupić mu pojemny pendrive, np. w kształcie piłki czy breloka, kartę pamięci do telefonu czy słuchawki do komputera. Ciekawym prezentem na rocznicę związku może być także lampka podświetlająca klawiaturę, czy wiatraczek podłączany do USB. Mała rzecz, a cieszy. Mężczyznę z pewnością.

Dobrym prezentem na trzecią rocznicę związku, kiedy staż bycia razem jest dłuższy, warto pokusić się o sesję zdjęciową dla dwojga. W plenerze, w studio – gdziekolwiek, byle razem. Gwarantowany ogrom zabawy i satysfakcja profesjonalnych zdjęć, które potem ozdobią pokój i portfele zakochanych.

Jeśli chłopak jest fanem jakiejś drużyny sportowej (a zapewne tak) ucieszy się, kiedy dostanie książkę o ulubionym klubie piłkarskim, czy zawodniku, długopisy, znaczki, pocztówki, i inne gadżety z nim związane. Nieraz można wylicytować oryginalne przedmioty (koszulki, autografy itd.) za całkiem niską cenę. Taki prezent na rocznicę związku dla faceta, również powinien okazać się strzałem w dziesiątkę.

Idealnym prezentem na 5 rocznicę związku będzie np. voucher na kurs fotografowania czy kurs nurkowania. Można też zaaplikować chłopakowi mocną dawkę adrenaliny, wykupując mu skok na bungee czy na spadochronie – oczywiście kiedy jest chętny na tego typu ekstremalne przeżycia.

Jeśli budżet pozwoli, warto zainwestować w konsolę do gier. Radość – raczej gwarantowana, a następnie wspólne granie do późnych godzin nocnych, i ogrom pozytywnych emocji. Dobra też będzie gra komputerowa, z dołączonym pudełkiem czekoladek, np. czekoladowych samochodzików czy żołnierzyków.

Sportowy lub skórzany portfelik, zależnie od gustu faceta, to również ciekawy pomysł na prezent dla faceta na rocznicę związku. Do środka koniecznie trzeba włożyć własne zdjęcie i karteczkę z romantycznym wyznaniem lub wierszykiem.

A może mała niespodzianka na rocznicę związku? Można pojechać na jednodniową wycieczkę za miasto, zabrać mapę regionu, i poszukać ciekawych miejsc w okolicy. Dobrze, gdyby pojawiły się w planie zwiedzania, np. parki rozrywki, jaskinie, skałki czy oceanarium. Coś, co na długo się zapamięta i przyniesie wiele radości. Oczywiście nie może zabraknąć najważniejszego punktu – czyli słodkiego deseru i długiego spaceru przy świetle księżyca.

Prezent na 10 rocznicę związku? Taki dzień trzeba koniecznie pięknie przeżyć. Obowiązkowo romantyczna kolacja przy świecach, samodzielnie przygotowana, później słodki tort, np. w kształcie zamku czy samochodu, a do tego ogromny kosz z kosmetykami i słodyczami. Powinno zadziałać.

Wybór prezentów dla niego na rocznicę związku jest duży. Kiedy choć trochę pozna się upodobania mężczyzny, wtedy jest o wiele prościej i przyjemniej przygotowywać mu upominki. Najważniejsza jest jednak pamięć, i chęć zrobienia mu niespodzianki, a facet na pewno to doceni, choćby prezent nie był strzałem w dziesiątkę.

co kupić na prezent na rocznicę związku dla chłopaka

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera