Żegnaj szkoło – czyli prezenty dla dzieciaków z okazji zakończenia roku szkolnego

Jest taki dzień, na który czekają wszystkie dzieciaki. To dzień, w którym zabrzmi ostatni dzwonek i będzie można w końcu odebrać świadectwa, a prymusom zostaną uściśnięte ręce i wręczone nagrody. To dzień podziękowań dla nauczycieli i wychowawców za ich ciężką pracę, a także rozstanie z kolegami na długie dwa miesiące. Mowa oczywiście o zakończeniu roku szkolnego, który wiąże się z przerwą od kartkówek i sprawdzianów. Już za rogiem czeka wytęskniony wypoczynek w górach, a może szum morskich fal. Ty jako mama wiesz ile wysiłku Twoja latorośl włożyła w opanowanie obowiązkowego materiału i jak przeżywała każdą słabszą ocenę. Pokaż, że niezależnie od wyników doceniasz jej starania i chcesz z okazji zakończenia kolejnej klasy podarować jej mały prezent. Jaki? Oto nasze typy:

Zdjęcia jak z bajki
Twoja córeczka zawsze mówiła, że oddałaby wszystko by spotkać się z Myszką Mickey lub choć na chwilę wcielić się w księżniczkę rodem z Disneya? Teraz masz okazję by spełnić jej marzenie i uwiecznić chwilę, gdy naprawdę stanie się jedną z bajkowych postaci. Pamiętaj tylko by zrobić to zanim wybije 12.00 bo wtedy czar pryśnie… 😉
A może Twoja córka organizuje imprezę osiemnastkową? Jeśli tak, to koniecznie zadbaj o coś, co stanie się hitem przyjęcia – fotobudkę, dzięki której zdjęcia na Instagramie będą miały miliony serc zachwyconych nastolatków.Daj głos

Twój syn zawsze wygrywał wszystkie konkursy recytatorskie, a nauczyciele chwalili go za wzorcową modulację głosu, pauzę w odpowiednich momentach oraz odpowiednie tempo? To powodowało, że rodziło się w nim pragnienie aby nagrać coś profesjonalnie? Teraz ma okazję by nagrać swój własny audiobook lub piosenkę w profesjonalnym studiu. Nie czekaj, może to początek jego kariery artystycznej?

Koniec języka za przewodnika
Twój syn czuje nieprzerwany pęd do wiedzy i mówi, że chciałby wakacje wykorzystać do szlifowania swoich umiejętności lingwistycznych? Nie stój na drodze jego rozwoju i podaruj mu wybrany voucher na kurs językowy, dzięki któremu już zawsze poradzi sobie za granicą, bowiem koniec języka za przewodnika.

Psychologowie mówią, że dziecko powinno się nagradzać nie za efekty, ale za same starania i wysiłek włożony w daną czynność. Dlatego niezależnie od tego, czy Twoje dziecko otrzyma świadectwo z paskiem czy też nie, pokaż jak bardzo jesteś z niego dumna, i że niezależnie od wyników będziesz mu kibicować. Pokaż mu to sprawiając mu prezent od Podaruj Kartę. Prezent nie tylko go ucieszy, ale także wzmocni wiarę w siebie, dzięki której nie będzie bał się czekających go wyzwań.

prezenty-z-okazji-zakonczenia-roku-800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera