× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM

Prezenty dla najmłodszych

Prezenty dla maluszka często sprawiają kłopot, zwłaszcza jeśli chodzi o dziecko znajomych czy kogoś z rodziny. Nie zawsze wiadomo, co kupić dla noworodka, ponieważ wydaje się, że rodzice kupili już wszystko dla dziecka. Czasem po prostu nie wypada zapytać się rodziców malucha, czego im potrzeba. Na szczęście mamy dla Was kilka sprawdzonych pomysłów na prezent dla noworodka, które spodobają się zarówno Wam, jak i Waszym pociechom. Zalecamy również wzięcie pod uwagę propozycji zamieszczanych na blogach skierowanych do rodziców oraz w ofertach sklepów, gdzie znajduje się wszystko o dzieciach i prezentach, które można im podarować.
  1. Wyprawka dla noworodka. Mimo, że rodzice zapewne już o to zadbali, to jednak są rzeczy, które zawsze się przydają i to w każdych ilościach. W celu skompletowania wyprawki dla malucha, należy kupić takie produkty jak: body (koniecznie rozpinane z przodu), śpioszki, butelka i smoczek, czapeczki, kaftaniki, nawilżane chusteczki, gryzaki i pampersy. Jeśli ma być to prezent na chrzciny czy pępkowe i chcecie wykazać się kreatywnością, możecie wykonać wózeczek z pampersów.

  2. Książeczki dla niemowląt. Z racji, że dzieci w tym wieku jeszcze nie potrafią czytać, dla maluszka najlepsze będą książeczki z dużą ilością obrazków. W trosce o bezpieczeństwo dziecka, warto wybrać te materiałowe, z dużą ilością świecidełek i dzwoneczków. Oczywiście można także zakupić bajki, które będą czytane maluszkowi na dobranoc.

  3. Gry i zabawy dla maluchów. Jeśli chodzi o gry, warto zainwestować w maty edukacyjne dla niemowlaka. Duże wyzwanie dla rodziców niejednokrotnie stanowią zabawy dla niemowląt. Warto więc postawić na klasyczny “samolocik”, „akuku!” czy robienie zabawnych min.

  4. Kołysanki dla niemowląt. Warto zainwestować w płytę z popularnymi kołysankami, które pomogą dziecku zasnąć. Jeśli posiadacie zdolności wokalne, możecie nagrać coś na własną rękę.prezenty_dla_najmlodszych_1_800x600px