Srebrna rocznica ślubu. Co kupić na prezent na srebrne gody?

25 rocznica ślubu to wyjątkowa okazja. Dlatego bardzo często organizowane są z tej okazji wystawne przyjęcia, na których świętuje cała rodzina i znajomi. W końcu 25 rocznica to nie byle co. Przetrwanie razem całego ćwierćwiecza wymaga wielu poświęceń, kłótni, rozmów i kompromisów. Jeśli dostaliście zaproszenie na 25 rocznicę ślubu, z pewnością musicie pomyśleć o jakimś wyjątkowym upominku.

Możecie podążać za tradycją i kupić coś srebrnego. Warto też pomyśleć o jakimś fajnym gadżecie do kuchni czy oryginalnej dekoracji do domu. Jeśli nie wiecie co kupić na 25 rocznicę ślubu dla żony czy męża albo jaki prezent na srebrne gody kupić dla znajomych, mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów na 25 rocznicę ślubu.

Prezent na srebrną rocznicę ślubu dla żony

Upominek dla żony przede wszystkim powinien pokazać, że znasz ją na wylot i wiesz, czego od Ciebie oczekuje. Czasami naprawdę nie trzeba wydawać wiele pieniędzy na ekskluzywne prezenty, by sprawić ukochanej przyjemność. Jeśli Twoja żona uwielbia oglądać seriale i filmy, możesz sprawić jej voucher netflix, dzięki któremu będzie miała nieograniczony dostęp do ulubionej rozrywki.

Jaki prezent na srebrny jubileusz dla męża?

Jeśli Twój mąż jest miłośnikiem drogich trunków, możesz mu podarować voucher na degustację whisky czy wina. Oczywiście wiele restauracji oferuje także degustację piwa i innych trunków, więc dla każdego coś się znajdzie.

Prezent na srebrne gody dla rodziców

Jeśli Twoi rodzice organizują przyjęcie w restauracji z okazji swojego jubileuszu, możesz wynająć dla nich limuzynę, która zawiezie ich na przyjęcie. Dorzuć do tego dobry alkohol i słodki upominek. Taki prezent na 25 rocznicę ślubu rodziców na pewno przypadnie im do gustu.

Co kupić na 25 rocznicę ślubu znajomych?

Z okazji 25 rocznicy ślubu prócz życzeń możemy podarować znajomym voucher na kurs tańca dla dwojga, komplet srebrnych sztućców. Jeśli jednak nie chcemy przeznaczać tak dużej kwoty na prezent na srebrne gody czyli 25 rocznicę ślubu znajomych kupmy np. komplet spersonalizowanych ręczników albo elegancką pościel.

jaki prezent srebrne gody

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera