Voucher na wynajem autokaru – czy to dobry pomysł na prezent?

Są takie momenty w życiu, które absorbują niemal całą życiową uwagę człowieka. Na pewno należy do nich ślub, który wiąże się z wielomiesięcznymi przygotowaniami, zamartwianiem się i wiecznym rozmyślaniem, czy aby na pewno o wszystkim się pomyślało. Mając w swoim otoczeniu bliskich znajomych, którzy szykują się do takiego wydarzenia, spróbujmy im trochę ulżyć w przygotowaniach. Czy wynajem autokarów jest dobrym pomysłem na prezent?

Jak przywieźć wszystkich gości?!

Niemal każda para młoda musi sensownie obmyślić logistykę swojego święta. Po uroczystej Mszy Świętej, powstaje problem przetransportowania gości do sali weselnej. Jest to doskonały punkt, w którym możemy zainterweniować. Jeszcze zanim przyszli małżonkowie zaczną szukać firmy transportowej na ten czas, zaskoczmy ich, wręczając gotowy voucher na wynajem autokaru na wesele. Nie dość, że będzie to dla nich duża oszczędność pieniędzy, to jeszcze – a może i przede wszystkim – zyskają na tym dużo wolnego czasu. Rezerwacja autokaru na pewno sprawdzi się w roli ślubnego prezentu; będzie znaczącą ulgą w całym tym szaleństwie weselnych przygotowań.

A może voucher na wycieczki objazdowe?

Innym pomysłem jest wynajęcie i opłacenie dla pary młodej wycieczki, której trasa przebiegałaby przez kilka wartych zobaczenia lokacji. Byłby to doskonały prezent dla wszystkich osób, które z różnych przyczyn nie mogą sobie na takie ekspedycje pozwolić we własnym zakresie. Jeżeli w „pakiecie” byłby kompetentny kierowca autokaru turystycznego, który jednocześnie pełniłby funkcję przewodnika, to taki wyjazd może pełnić rolę pełnoprawnego prezentu ślubnego. Oczywiście, jego charakter musi być uzależniony od gustów i oczekiwaniach samych zainteresowanych, sam w sobie jest jednak niestandardowym, ale bardzo ciekawym pomysłem. O voucher na wycieczki autokarowe można starać się w biurach podróży, ale także w firmach przewozowych.

Bardziej klasycznie?

Poza niestandardowymi podróżami zawsze można wybrać coś spośród ofert na w pełni zorganizowane wyjazdy. Bon podarunkowy na oferty biur podróży będzie wariantem najbardziej odpowiednim dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój i lubią, kiedy podczas urlopu nie muszą się kompletnie o nic troszczyć. Dla takich osób ważniejsza jest sama wygoda podróżowania, niż perspektywa przeżycia jakiejś niesamowitej przygody. Od wyczynowych butów wolą komfortowe autokary, od męczących wędrówek relaks na plaży. Wiedząc, że nasi znajomi preferują właśnie taką formę spędzania wypoczynku, powinniśmy zainteresować się w pełni zorganizowanymi wyjazdami. Bilety autokarowe będą oczywiście trochę droższe, ale przecież w odniesieniu do prezentów takiej rangi nie powinno to być szczególnie kłopotliwe. Bez względu na to, na którą opcję się zdecydujemy, starajmy się tak dobierać podarunek, aby odzwierciedlał on osobowość osób obdarowanych. W przeciwnym razie nawet najdroższy wariant będzie tylko przykrą wydmuszką, a nie czymś, dzięki czemu nasi bliscy będą mogli spełnić swoje marzenia.

Voucher na wynajem autokaru – czy to dobry pomysł na prezent?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera