Prezenty

Cena
Cena : od zł do
Wybrane filtry:
  1. Miasto: Kraków
  2. Okazja: na chrzciny

Pomysły na prezenty

Szukasz pomysłu na prezent? Dobrze się składa. Nasza oferta to oryginalne prezenty w przystępnej cenie. Wiesz co odróżnia je od produktów dostępnych w sklepach i drogeriach? Nie są perfumami, które zużyjesz i wyrzucisz. Nie są ubraniem, które za chwilę nie będzie modne. To pomysły na wyjątkowy prezent, który zostanie w pamięci na zawsze – czy nie tego szukasz?

Pomysł na prezent ślubny

Brakuje Tobie pomysłu na prezent ślubny? Nie chcesz inwestować w porcelanę i miksery? Sprawdź nasze pomysły na oryginalny prezent dla zakochanych. Znajdziesz tutaj bony upominkowe na luksusowe pobyty w SPA, szeroki wachlarz kursów i szkoleń oraz prezenty ekstremalne, np. loty paralotnią, spływy kajakowe i inne.

Pomysł na prezent urodzinowy

Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy dla przyjaciela lub przyjaciółki? Nasza oferta to prezenty urodzinowe dla osób w każdym wieku. Znajdziesz tutaj pomysły na prezent dla niej i dla niego. Oferujemy ekskluzywne pobyty SPA, jazdę wypasionym Porsche oraz kursy nauki jazdy konnej – dla każdego coś miłego! Na wykorzystanie vouchera solenizant ma 12 miesięcy – na pewno zdąży!

Pomysł na nietypowy prezent

Najlepszym pomysłem na nietypowy prezent jest DOŚWIADCZENIE. Nie ma dwóch takich samych prezentów, nie ma dwóch tych samych zachwytów i strachów. Dla jednych skok na bungie będzie formalnością, dla innych przełomem. Jedni wolą romantyczny wieczór w SPA, inni kurs kulinarny z drugą połową. To, którą opcję wybierzesz zależy od Ciebie. Jedno jest pewne: u nas znajdziesz pomysł na prezent!

1 przemiodt(y)
  1. Voucher na projekt i wykonanie personalizowanych ozdób na przyjęcie z okazji chrztu | cała Polska Voucher na projekt i wykonanie personalizowanych ozdób na przyjęcie z okazji chrztu | cała Polska

    Voucher na projekt i wykonanie personalizowanych ozdób na przyjęcie z okazji chrztu | cała Polska

    Cena  od 160,00 zł

    Pakiet na projekt graficzny i wykonanie pięknych personalizowanych ozdób na chrzest to wyjątkowy pomysł na prezent z okazji chrztu. Dzięki temu voucherowi projektantka wykona ozdoby specjalnie na przyjęcie z okazji chrztu Waszej pociechy – zamieści na nich jej imię, eleganckie napisy, nowoczesne grafiki oraz wyśle je pod same drzwi na terenie całego kraju!

1 przemiodt(y)