Prezenty na dzień chłopaka w szkole

Organizowanie prezentu na dzień chłopaka w szkole to miły gest ze strony koleżanek. To również doskonały sposób na przełamanie standardowego grafiku szkolnego dnia oraz sposób na wyróżnienie chłopców w dniu ich święta.

Pamiętajmy, że prezent powinien być symboliczny, dlatego postawmy na drobiazg – sprawdzi się doskonale. Składka na prezent powinna być symboliczna i mieścić się w budżecie każdej z dziewczyn. Najpierw ustalcie co chcecie kupić, aby potem bez problemu oszacować orientacyjną kwotę prezentu.

Co zatem kupić chłopakom z klasy na dzień chłopaka ? Jednym z pomysłów jest motocykl, samochód lub rower wykonany z czekolady. Kolejny pomysł stanowią kartki z opisem znaczenia imienia, które nosi dany chłopiec. Prezent jest zaskakujący już sam w sobie, ale można się pokusić o wzmocnienie efektu i podpisać kartki lub narysować na nich zabawny rysunek. Podążając dalej w stronę plastycznych inspiracji możemy wykonać figurki z modeliny lub stworzyć karykaturalny portret każdego z chłopców. Ważne jest, aby prezenty dla każdego były jednakowe i wręczone w tym samym czasie każdemu z nich. Wybierzmy pojedyncze prezenty, na przykład kupmy każdemu batonik i czekoladę, aby uniknąć konfliktu podczas rozdzielania bombonierki na kilka osób. Żadnego z chłopców nie należy faworyzować, ponieważ to ich wspólne święto, a więc należy unikać w tym dniu zazdrości i wzajemnej rywalizacji.

Co zrobić w szkole na dzień chłopaka

Dzień chłopaka w szkole można też urozmaicić zabawami i konkursami. Nietypowymi propozycjami, które uczą również empatii poprzez lepsze zrozumienie świata dziewczyn naszym kolegom jest konkurencja chodzenia w szpilkach lub spódnicach. Postawmy w tym dniu na kreatywność i swobodę!

fajne prezenty na dzień chłopaka w szkole

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera